Výsledky 2017

V abecedním pořadí | V pořadí podle umístění

Gymnázium a Střední odborná škola Podbořany (SOU) Celkový počet bodů: 643
Jméno Počet bodů Čas
Aleš Sitek 53 0 hod., 14 min., 23 sek.
Dominik Jelínek 51 0 hod., 14 min., 8 sek.
Dominik Šlapeta 48 0 hod., 23 min., 37 sek.
Filip Kuna 47 0 hod., 29 min., 17 sek.
Jan Verlík 51 0 hod., 21 min., 15 sek.
Karel Bauer 40 0 hod., 17 min., 42 sek.
Lukáš Havel 46 0 hod., 16 min., 40 sek.
Martin Schieferdecker 38 0 hod., 22 min., 23 sek.
Martin Vrábel 48 0 hod., 21 min., 18 sek.
Maxim Pavel 41 0 hod., 23 min., 36 sek.
Patrik Valeš 41 0 hod., 27 min., 10 sek.
Radek Kozlík 47 0 hod., 24 min., 0 sek.
Roman Graupner 45 0 hod., 19 min., 41 sek.
Tibor Šimčík 47 0 hod., 11 min., 25 sek.

SOŠ a SOU Beroun - Hlinky (SOU) Celkový počet bodů: 211
Jméno Počet bodů Čas
Červený Jan Josef 36 0 hod., 30 min., 2 sek.
Jiří Hrabár 38 0 hod., 39 min., 14 sek.
Marek Jády 31 0 hod., 38 min., 3 sek.
Patrik Melzer 41 0 hod., 36 min., 38 sek.
Petr Procházka 39 0 hod., 32 min., 38 sek.
Rudolf Pelc 26 0 hod., 33 min., 19 sek.

SOŠ a SOU Hustopeče, příspěvková organizace (SOU) Celkový počet bodů: 186
Jméno Počet bodů Čas
Karel Filip 38 0 hod., 34 min., 5 sek.
Michal Strýček 27 0 hod., 17 min., 3 sek.
Ondřej Létal 40 0 hod., 40 min., 26 sek.
Patrik Suský 39 0 hod., 36 min., 4 sek.
Pavel Rohrer * 42 0 hod., 39 min., 13 sek.

SOŠ a SOU Kolín (SOŠ) Celkový počet bodů: 334
Jméno Počet bodů Čas
Jakub Radoňský 51 1 hod., 4 min., 53 sek.
Jan Augusta 50 0 hod., 47 min., 17 sek.
Jan Paclík 41 1 hod., 3 min., 18 sek.
Jiří Barták 52 0 hod., 56 min., 31 sek.
Marek Vondráček 47 1 hod., 11 min., 36 sek.
Patrik Jambor 47 1 hod., 0 min., 50 sek.
Pavel Richter * 46 1 hod., 8 min., 35 sek.

SOŠ a SOU Kolín (SOU) Celkový počet bodů: 181
Jméno Počet bodů Čas
Filip Jakubál 36 0 hod., 31 min., 48 sek.
Lukáš Rychlík 33 0 hod., 34 min., 54 sek.
Martin Nikles 40 0 hod., 38 min., 25 sek.
Petr Saulich 33 0 hod., 38 min., 47 sek.
Stanislav Rosendorf 39 0 hod., 37 min., 33 sek.

SOŠ a SOU Sušice (SOU) Celkový počet bodů: 263
Jméno Počet bodů Čas
Adam Bláha 28 0 hod., 24 min., 22 sek.
Ladislav Míčka 49 0 hod., 34 min., 6 sek.
Lukáš Hess 45 0 hod., 28 min., 17 sek.
Lukáš Zoubek 29 0 hod., 19 min., 25 sek.
Martin Pícha 34 0 hod., 26 min., 20 sek.
Miroslav Jahna 45 0 hod., 31 min., 2 sek.
Radek Řezanka 33 0 hod., 22 min., 52 sek.

SOŠ a SOU Vyškov, příspěvková org. (SOU) Celkový počet bodů: 520
Jméno Počet bodů Čas
David Kučera 29 0 hod., 22 min., 4 sek.
Dominik Drmola 31 0 hod., 26 min., 22 sek.
Erik Pořízek 22 0 hod., 16 min., 0 sek.
Filip Hanák 25 0 hod., 13 min., 41 sek.
Jakub Burda 27 0 hod., 21 min., 6 sek.
Jakub Myroniuk 35 0 hod., 24 min., 26 sek.
Jan Löffler 23 0 hod., 27 min., 5 sek.
Jan Viezbický 35 0 hod., 31 min., 43 sek.
Jiří Novák 23 0 hod., 16 min., 8 sek.
Kristián Nacházel 45 0 hod., 21 min., 47 sek.
Mário Handlíř 35 0 hod., 14 min., 56 sek.
Martin Klimeš 48 0 hod., 35 min., 5 sek.
Ondřej Kučera 36 0 hod., 22 min., 35 sek.
Petr David 35 0 hod., 12 min., 19 sek.
Stanislav Vidlář 40 0 hod., 31 min., 51 sek.
Vlastimil Sedlák 31 0 hod., 22 min., 13 sek.

SOŠ a SOU Vyškov, příspěvková org. (SOŠ) Celkový počet bodů: 796
Jméno Počet bodů Čas
Denisa Mikulášková 52 0 hod., 39 min., 10 sek.
Dominik Selucký 66 0 hod., 43 min., 2 sek.
Filip Janský 60 0 hod., 30 min., 12 sek.
Jiří Odvářka 50 0 hod., 41 min., 49 sek.
Jitka Brejšková 40 0 hod., 31 min., 14 sek.
Josef Harásek 60 0 hod., 23 min., 38 sek.
Karolína Lakomá 67 0 hod., 48 min., 42 sek.
Michal Skácel 52 0 hod., 41 min., 2 sek.
NIcolette Novotná 58 0 hod., 29 min., 38 sek.
Nikola Kurková * 51 0 hod., 32 min., 27 sek.
Ondřej Krátký 47 0 hod., 27 min., 58 sek.
Simona Vartová 62 0 hod., 41 min., 13 sek.
Tereza Vykopalová 66 0 hod., 45 min., 18 sek.
Tomáš Přibilík 65 0 hod., 34 min., 56 sek.

SOŠ a SOU, Dubno (SOU) Celkový počet bodů: 184
Jméno Počet bodů Čas
Čížek Josef 14 0 hod., 7 min., 13 sek.
Fábián Vlastimil 26 0 hod., 27 min., 0 sek.
Havránek František 43 0 hod., 16 min., 2 sek.
Hlušička Jaroslav 29 0 hod., 22 min., 19 sek.
Hroš Luboš 27 0 hod., 27 min., 15 sek.
Kuník Tomáš 27 0 hod., 10 min., 50 sek.
Srch Dominik 18 0 hod., 11 min., 47 sek.

SOŠ a SOU, Kladno, Dubská (SOU) Celkový počet bodů: 420
Jméno Počet bodů Čas
Bruno Šverčič 27 0 hod., 15 min., 39 sek.
Daniel Kučera 22 0 hod., 19 min., 38 sek.
Dominik Hrubý 26 0 hod., 6 min., 45 sek.
Jiří Kopecký 22 0 hod., 6 min., 51 sek.
Karel Dere 36 0 hod., 27 min., 51 sek.
Lukáš Višic 20 0 hod., 11 min., 57 sek.
Marek Palivec 26 0 hod., 5 min., 40 sek.
Matouš Sárkány 18 0 hod., 6 min., 39 sek.
Milan Bělohlávek 34 0 hod., 16 min., 12 sek.
Ondřej Süssenmilch 38 0 hod., 25 min., 18 sek.
Patrik Müller 36 0 hod., 25 min., 43 sek.
Petr Hora * 16 0 hod., 19 min., 56 sek.
Roman Košatka 19 0 hod., 11 min., 8 sek.
Tomáš Havel 25 0 hod., 16 min., 2 sek.
Tomáš Kozák 26 0 hod., 17 min., 6 sek.
Vítězslav Franta 29 0 hod., 18 min., 18 sek.

SOŠ energ. a stav., OA a SZŠ, Chomutov, přísp. org. (SOU) Celkový počet bodů: 463
Jméno Počet bodů Čas
Aleš Spáčil 28 0 hod., 25 min., 21 sek.
David Kratochvíl 33 0 hod., 23 min., 52 sek.
David Kšíkal * 21 0 hod., 17 min., 51 sek.
Jakub Hemzáček 23 0 hod., 5 min., 45 sek.
Jakub Vaněk 25 0 hod., 13 min., 29 sek.
Jan Krzák 36 0 hod., 19 min., 31 sek.
Jan Trefný 26 0 hod., 18 min., 52 sek.
Jaromír Slezák 26 0 hod., 36 min., 18 sek.
Jaroslav Pikart 31 0 hod., 13 min., 22 sek.
Jiří Prokop 35 0 hod., 19 min., 6 sek.
Lubomír Bouše 26 0 hod., 14 min., 48 sek.
Lukáš Krček 24 0 hod., 21 min., 14 sek.
Lukáš Trávníček 17 0 hod., 11 min., 23 sek.
Lukáš Zetek 19 0 hod., 15 min., 36 sek.
Martin Šifalda 35 0 hod., 16 min., 8 sek.
Milan Pučálka 28 0 hod., 21 min., 45 sek.
Ondřej Hudek 30 0 hod., 13 min., 40 sek.

SOŠ stavební a zahradnická, Praha 9 (SOŠ) Celkový počet bodů: 942
Jméno Počet bodů Čas
Benada Jaroslav 23 0 hod., 9 min., 17 sek.
Bezouška Matyáš 32 0 hod., 24 min., 37 sek.
Bouda Václav 35 0 hod., 31 min., 26 sek.
Demeter Tobiáš * 20 0 hod., 6 min., 16 sek.
Doubek Michal * 14 0 hod., 13 min., 58 sek.
Fazekasová Barbora 41 0 hod., 36 min., 36 sek.
Firbach Martin 27 0 hod., 17 min., 6 sek.
Handl Maxmilián 25 0 hod., 18 min., 47 sek.
Herman Jan * 40 0 hod., 26 min., 24 sek.
Horký Zdeněk 58 0 hod., 31 min., 19 sek.
Hulín Stanislav * 10 0 hod., 6 min., 2 sek.
Krupka Jan 43 0 hod., 34 min., 36 sek.
Nedvídek Marek 43 0 hod., 31 min., 48 sek.
Oktábec Jan 54 0 hod., 41 min., 30 sek.
Procházka Karel * 59 0 hod., 57 min., 15 sek.
Sigler Jan * 22 0 hod., 18 min., 43 sek.
Šilhan Jakub 25 0 hod., 8 min., 30 sek.
Šiller Tomáš 45 0 hod., 23 min., 42 sek.
Sirotek Tomáš 58 0 hod., 42 min., 58 sek.
Slyvinszki Jan * 39 0 hod., 31 min., 35 sek.
Sodoma Ondřej 24 0 hod., 8 min., 24 sek.
Sokol Antonín 33 0 hod., 36 min., 26 sek.
Štefko David 41 0 hod., 13 min., 36 sek.
Trojan Petr 23 0 hod., 29 min., 45 sek.
Vydra Tomáš 14 0 hod., 12 min., 40 sek.
Zeman Kristián 67 0 hod., 47 min., 44 sek.
Žemlička David 27 0 hod., 33 min., 5 sek.

SOŠ stavební Karlovy Vary přísp. organizace (SOU) Celkový počet bodů: 383
Jméno Počet bodů Čas
Koročínský Daniel 53 0 hod., 7 min., 55 sek.
Krejčí Lukáš 47 0 hod., 20 min., 1 sek.
Kříž Tomáš 47 0 hod., 15 min., 11 sek.
Kuča Patrik 51 0 hod., 10 min., 37 sek.
Rohozhyn Valeriy 54 0 hod., 6 min., 24 sek.
Skoumal Miroslav 47 0 hod., 25 min., 50 sek.
Sokol Jiří 32 0 hod., 12 min., 53 sek.
Zdeněk Richard 52 0 hod., 11 min., 26 sek.

SOŠaSOU Neratovice (SOU) Celkový počet bodů: 309
Jméno Počet bodů Čas
Jaroslav Plicka 34 0 hod., 26 min., 57 sek.
Ladislav Šinglár 35 0 hod., 29 min., 14 sek.
Martin Mráz 33 0 hod., 33 min., 36 sek.
Martin Novotný 34 0 hod., 19 min., 17 sek.
Michal Vajner 38 0 hod., 27 min., 51 sek.
Michal Vávra 28 0 hod., 17 min., 28 sek.
Miroslav Lomoz 33 0 hod., 32 min., 52 sek.
Radek Mikoláš 42 0 hod., 24 min., 25 sek.
Tomáš Bodnár 32 0 hod., 29 min., 40 sek.

SOU Hubálov (SOU) Celkový počet bodů: 69
Jméno Počet bodů Čas
Pavel Dutý 33 0 hod., 23 min., 14 sek.
Radek Baďura 36 0 hod., 23 min., 9 sek.

SOU Kyjov, příspěvková organizace (SOU) Celkový počet bodů: 498
Jméno Počet bodů Čas
David Kasan 38 0 hod., 22 min., 38 sek.
František Bábíček 34 0 hod., 24 min., 57 sek.
Karim Klimeš 41 0 hod., 20 min., 22 sek.
Marek Rapavý 26 0 hod., 24 min., 43 sek.
Martin Fojtík 32 0 hod., 13 min., 10 sek.
Martin Horák 42 0 hod., 27 min., 39 sek.
Michal Zapletal 37 0 hod., 22 min., 45 sek.
Milan Lukáš 31 0 hod., 25 min., 32 sek.
Ondřej Vacenovský 35 0 hod., 22 min., 39 sek.
Tomáš Kulenda 27 0 hod., 17 min., 46 sek.
Tomáš Nedvědický 35 0 hod., 28 min., 43 sek.
Tomáš Šeďa 24 0 hod., 26 min., 30 sek.
Tomáš Sláma 40 0 hod., 26 min., 52 sek.
Vlastimil Výstup 25 0 hod., 30 min., 55 sek.
Zbyněk Pavlík 31 0 hod., 32 min., 28 sek.

SOU Plynárenské Pardubice (SOU) Celkový počet bodů: 319
Jméno Počet bodů Čas
Adam Hromadko 38 0 hod., 36 min., 38 sek.
Bořek Mendl * 39 0 hod., 42 min., 38 sek.
Jan Kišš 33 0 hod., 36 min., 58 sek.
Jan Šimeček * 25 0 hod., 44 min., 34 sek.
Matěj Chvojka * 33 0 hod., 43 min., 8 sek.
Matěj Dušek * 45 0 hod., 42 min., 52 sek.
Michal Vopršal * 37 0 hod., 35 min., 5 sek.
Milan Putnar * 37 0 hod., 43 min., 37 sek.
Roman Řezníček 32 0 hod., 37 min., 55 sek.

SOU stavební, Plzeň, Borská 55 (SOU) Celkový počet bodů: 471
Jméno Počet bodů Čas
Adam Eidelpes 15 0 hod., 26 min., 0 sek.
Adam Stuchl 30 0 hod., 28 min., 10 sek.
Daniel Srp 19 0 hod., 5 min., 21 sek.
Filip Vaň 33 0 hod., 27 min., 58 sek.
Jakub Neumaier 34 0 hod., 21 min., 2 sek.
Jan Heřmánek 21 0 hod., 19 min., 43 sek.
Jan Kalivoda 28 0 hod., 25 min., 53 sek.
Jan Rubeš 25 0 hod., 24 min., 59 sek.
Jindřich Štrunc 29 0 hod., 18 min., 6 sek.
Lukáš Otýs 25 0 hod., 6 min., 48 sek.
Marek Zábranský 26 0 hod., 16 min., 6 sek.
Martin Barák 33 0 hod., 24 min., 53 sek.
Martin Borový 20 0 hod., 24 min., 38 sek.
Michal Volár 26 0 hod., 18 min., 49 sek.
Partik Vosička 22 0 hod., 13 min., 25 sek.
Petr Jícha 24 0 hod., 25 min., 47 sek.
Tomáš Vodička 31 0 hod., 15 min., 20 sek.
Zdeněk Koppl 30 0 hod., 27 min., 32 sek.

SOU stavební, Opava, p.o. (SOU) Celkový počet bodů: 583
Jméno Počet bodů Čas
Antonín Najser 45 0 hod., 39 min., 4 sek.
Dominik Rohovský 41 0 hod., 37 min., 5 sek.
Jakub Světlík 45 0 hod., 41 min., 47 sek.
Jan Pchálek 49 0 hod., 38 min., 1 sek.
Marek Mikluš 51 0 hod., 28 min., 11 sek.
Martin Baránek 48 0 hod., 34 min., 28 sek.
Martin Kubiš 48 0 hod., 39 min., 48 sek.
Martin Otlík 39 0 hod., 22 min., 47 sek.
Matěj Burda 41 0 hod., 33 min., 6 sek.
Michal Adamčík 38 0 hod., 12 min., 26 sek.
Pavel Kramoliš 45 0 hod., 37 min., 37 sek.
Pavel Majíček 51 0 hod., 38 min., 41 sek.
Vojtěch Sypták 42 0 hod., 34 min., 5 sek.

SŠ stavebních řemesel Brno-Bosonohy, přísp. org. (SOU) Celkový počet bodů: 324
Jméno Počet bodů Čas
Denis Koutný 35 0 hod., 14 min., 36 sek.
Dominik Skácel 21 0 hod., 2 min., 4 sek.
Jan Tůma 28 0 hod., 8 min., 51 sek.
Jiří Jiroušek 23 0 hod., 6 min., 4 sek.
Leoš Sojka 30 0 hod., 11 min., 12 sek.
Martin Svoboda 29 0 hod., 5 min., 49 sek.
Michael Zvěřina 18 0 hod., 1 min., 26 sek.
Michal Matoušek 35 0 hod., 7 min., 55 sek.
Ondřej Košík 34 0 hod., 27 min., 21 sek.
Patrik Brož 23 0 hod., 9 min., 19 sek.
Tomáš Foret 17 0 hod., 1 min., 43 sek.
Vilém Rozmahel 31 0 hod., 5 min., 55 sek.

SŠ železniční technická a služeb, Šumperk (SOU) Celkový počet bodů: 212
Jméno Počet bodů Čas
Daniel Buda 40 0 hod., 22 min., 27 sek.
David Kruš 32 0 hod., 26 min., 29 sek.
Erik Nantl 35 0 hod., 22 min., 24 sek.
František Habrman * 3 0 hod., 1 min., 39 sek.
Jan Verner * 3 0 hod., 2 min., 18 sek.
Kondler Patrik * 9 0 hod., 11 min., 17 sek.
Matěj Nádaský 36 0 hod., 25 min., 52 sek.
Štěpánek Oldřich * 15 0 hod., 12 min., 17 sek.
Večerka Zdenek * 28 0 hod., 14 min., 58 sek.
Vlastimil Dušek * 5 0 hod., 3 min., 9 sek.
Wolf Dominik * 6 0 hod., 2 min., 24 sek.

SŠTO Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600 (SOŠ) Celkový počet bodů: 437
Jméno Počet bodů Čas
David Kowal 54 0 hod., 29 min., 5 sek.
Filip Křístek 66 0 hod., 40 min., 1 sek.
Jan Helioš 56 0 hod., 25 min., 18 sek.
Lukáš Freml 55 0 hod., 34 min., 49 sek.
Lukáš Przybyla 49 0 hod., 42 min., 7 sek.
Michal Ščupák 62 0 hod., 35 min., 4 sek.
Petr Říman 35 0 hod., 43 min., 38 sek.
Rostislav Tyrlík 60 0 hod., 40 min., 55 sek.

SŠTO Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600 (SOU) Celkový počet bodů: 324
Jméno Počet bodů Čas
Adam Baránek 28 0 hod., 8 min., 13 sek.
Dominik Demša 36 0 hod., 16 min., 2 sek.
Jakub Havelka 39 0 hod., 16 min., 8 sek.
Jakub Ponetz 39 0 hod., 25 min., 44 sek.
Jaroslav Kostka 41 0 hod., 17 min., 26 sek.
Josef Fereš 34 0 hod., 15 min., 5 sek.
Lukáš Keller 36 0 hod., 22 min., 21 sek.
Přemysl Kantor 31 0 hod., 22 min., 26 sek.
René Zezulka 40 0 hod., 18 min., 4 sek.

Střední odborná škola, Bruntál, příspěvková organizace (SOU) Celkový počet bodů: 272
Jméno Počet bodů Čas
Jan Brežák 34 0 hod., 23 min., 9 sek.
Lukáš Gažák 27 0 hod., 34 min., 20 sek.
Martin Tardík 27 0 hod., 32 min., 10 sek.
Michal Suchý 28 0 hod., 32 min., 25 sek.
Patrik Tichý 30 0 hod., 29 min., 16 sek.
Radovan Pospíšil 33 0 hod., 30 min., 4 sek.
Tomáš Bakalář 35 0 hod., 33 min., 9 sek.
Tomáš Krčmarík 26 0 hod., 26 min., 0 sek.
Tomáš Lajčák 32 0 hod., 27 min., 11 sek.

Střední průmyslová škola Hranice (SOU) Celkový počet bodů: 231
Jméno Počet bodů Čas
Dominik Matuščik 42 0 hod., 21 min., 37 sek.
Karel Ježek 39 0 hod., 33 min., 7 sek.
Karel Kostka 33 0 hod., 13 min., 40 sek.
Martin Hradilík 37 0 hod., 35 min., 12 sek.
Martin Krejčiřík 38 0 hod., 32 min., 57 sek.
Tomáš Macek 42 0 hod., 37 min., 3 sek.

Střední škola elektrostavební a dřevozpracující, Frýdek-Místek, příspěvková organizace (SOU) Celkový počet bodů: 327
Jméno Počet bodů Čas
Jakub Štefek 50 0 hod., 10 min., 24 sek.
Jan Adamčík 44 0 hod., 25 min., 33 sek.
Patrik Moravec 44 0 hod., 32 min., 11 sek.
Petr Ćmiel 48 0 hod., 32 min., 42 sek.
Radek Maceček 43 0 hod., 33 min., 3 sek.
Radim Szotkowski 48 0 hod., 39 min., 12 sek.
Roman Šimanský 50 0 hod., 19 min., 14 sek.

Střední škola obchodu, řemesel a služeb Žamberk (SOU) Celkový počet bodů: 141
Jméno Počet bodů Čas
Lukáš Daníček 50 0 hod., 23 min., 40 sek.
Petr Filip 44 0 hod., 29 min., 36 sek.
Tomáš Mareš 47 0 hod., 25 min., 45 sek.

Střední škola polytechnická České Budějovice (SOU) Celkový počet bodů: 288
Jméno Počet bodů Čas
David Kotrba 21 0 hod., 10 min., 30 sek.
David Prachař 30 0 hod., 14 min., 54 sek.
Dominik Šindl 25 0 hod., 17 min., 31 sek.
Josef Hnátek 23 0 hod., 5 min., 12 sek.
Josef Vávra 36 0 hod., 18 min., 26 sek.
Lukáš Vojta 28 0 hod., 18 min., 58 sek.
Marek Brožka 19 0 hod., 8 min., 45 sek.
Marek Samohejl 16 0 hod., 10 min., 42 sek.
Martin Tušer 30 0 hod., 15 min., 26 sek.
Pavel Vokůrka 36 0 hod., 12 min., 49 sek.
Tomáš Launa 24 0 hod., 18 min., 45 sek.

Střední škola polytechnická České Budějovice (SOŠ) Celkový počet bodů: 381
Jméno Počet bodů Čas
Alexandr Deneš 38 0 hod., 20 min., 40 sek.
Anna Papajová 20 0 hod., 19 min., 51 sek.
Daniel Hrdlovics 25 0 hod., 20 min., 11 sek.
Hana Vačkářová 33 0 hod., 22 min., 35 sek.
Jakub Kusák 31 0 hod., 23 min., 46 sek.
Jan Faktor 21 0 hod., 11 min., 48 sek.
Jan Klement 31 0 hod., 22 min., 16 sek.
Jan Kovář 27 0 hod., 30 min., 8 sek.
Linda Pečenková 19 0 hod., 6 min., 37 sek.
Pavel Hladík 50 0 hod., 33 min., 53 sek.
Petr Šanda 24 0 hod., 25 min., 11 sek.
Tomáš Kopecký 35 0 hod., 20 min., 23 sek.
Vít Štěch 27 0 hod., 23 min., 4 sek.

Střední škola polytechnická Olomouc (SOŠ) Celkový počet bodů: 492
Jméno Počet bodů Čas
Aleš Savický * 20 0 hod., 44 min., 59 sek.
Bruno Zapletal 35 0 hod., 30 min., 39 sek.
David Dostál 36 0 hod., 37 min., 46 sek.
Dostál Kryštof 33 0 hod., 32 min., 58 sek.
Jonáš Martínek * 52 0 hod., 48 min., 55 sek.
Ladislav Pilmajer 26 0 hod., 34 min., 24 sek.
Metoděj Šůstek * 33 0 hod., 44 min., 17 sek.
Milan Pavlásek 55 0 hod., 37 min., 40 sek.
Petr Dočkal 32 0 hod., 31 min., 26 sek.
Radim Muzikant * 27 0 hod., 41 min., 22 sek.
Roman Smékal * 50 0 hod., 46 min., 15 sek.
Tomáš Margecín 47 0 hod., 45 min., 9 sek.
Vladimír Zapletal 46 0 hod., 37 min., 0 sek.

Střední škola polytechnická Olomouc (SOU) Celkový počet bodů: 176
Jméno Počet bodů Čas
Jan Petr 38 0 hod., 32 min., 29 sek.
Jaroslav Fuchs 30 0 hod., 27 min., 13 sek.
Jiří Hudec 31 0 hod., 34 min., 42 sek.
Pavel Dittrich 34 0 hod., 20 min., 58 sek.
Petr Jahoda 43 0 hod., 28 min., 9 sek.

Střední škola polytechnická, Brno (SOŠ) Celkový počet bodů: 784
Jméno Počet bodů Čas
Adam Kryštof 45 0 hod., 27 min., 56 sek.
Aleš Krejčiřík 60 0 hod., 49 min., 28 sek.
Jakub Spáčil 62 0 hod., 35 min., 28 sek.
Jan Klein 66 0 hod., 30 min., 7 sek.
Lukáš Kocur 36 0 hod., 28 min., 41 sek.
Martin Pavlík 45 0 hod., 40 min., 30 sek.
Martin Ženata 56 0 hod., 41 min., 45 sek.
Michal Korčák 71 0 hod., 32 min., 11 sek.
Michal Sedlák * 44 0 hod., 49 min., 49 sek.
Ondřej Karásek 64 0 hod., 32 min., 28 sek.
Pavel Masopust 59 0 hod., 36 min., 15 sek.
Radek Malhocký 65 0 hod., 38 min., 6 sek.
Roman Damborský 44 0 hod., 37 min., 47 sek.
Tomáš Bobrovský 67 0 hod., 41 min., 53 sek.

Střední škola polytechnická, Brno (SOU) Celkový počet bodů: 1199
Jméno Počet bodů Čas
Adam Herman 46 0 hod., 25 min., 7 sek.
Aleš Jebáček 40 0 hod., 29 min., 15 sek.
Daniel Juránek 45 0 hod., 17 min., 48 sek.
Dominik Chalupa 48 0 hod., 18 min., 35 sek.
Dominik Kinter 47 0 hod., 32 min., 28 sek.
Dominik Menšík 36 0 hod., 24 min., 26 sek.
Filip Průdek 40 0 hod., 18 min., 2 sek.
Filip Vončina 45 0 hod., 12 min., 33 sek.
František Štěrba 45 0 hod., 19 min., 35 sek.
Jakub Bartók 32 0 hod., 25 min., 46 sek.
Jan Oščádal * 36 0 hod., 27 min., 41 sek.
Jan Zourek 44 0 hod., 17 min., 16 sek.
Kryštof Daněk 37 0 hod., 21 min., 33 sek.
Kryštof Klimeš 48 0 hod., 23 min., 17 sek.
Marek Chlup 37 0 hod., 25 min., 43 sek.
Martin Doležal 42 0 hod., 13 min., 45 sek.
Martin Klimeš 48 0 hod., 27 min., 30 sek.
Martin Paulen 46 0 hod., 20 min., 32 sek.
Ondřej Odehnal 40 0 hod., 18 min., 0 sek.
Pavel Borovička 49 0 hod., 15 min., 28 sek.
Petr Brabec 40 0 hod., 24 min., 22 sek.
Petr Hetflaiš 45 0 hod., 24 min., 50 sek.
Radek Beneš 52 0 hod., 21 min., 45 sek.
Radek Nečas 36 0 hod., 20 min., 40 sek.
Tomáš Janele 50 0 hod., 14 min., 33 sek.
Tomáš Otřísal 39 0 hod., 21 min., 52 sek.
Tomáš Veselý 37 0 hod., 21 min., 41 sek.
Zdeněk Krystek 49 0 hod., 16 min., 30 sek.

Střední škola strojní, stavební a dopravní, Liberec (SOŠ) Celkový počet bodů: 301
Jméno Počet bodů Čas
Daniel Trdla 20 0 hod., 10 min., 22 sek.
Jiří Tóth 23 0 hod., 10 min., 30 sek.
Leoš Swárovský 29 0 hod., 12 min., 3 sek.
Lukáš Soukup 28 0 hod., 18 min., 24 sek.
Ondřej Cziba 34 0 hod., 15 min., 12 sek.
Petr Gazsó 21 0 hod., 7 min., 19 sek.
Petr Kopecký 31 0 hod., 19 min., 51 sek.
Petr Kraus 22 0 hod., 16 min., 46 sek.
Tomáš Zvára 35 0 hod., 11 min., 8 sek.
Václav Radostný 30 0 hod., 15 min., 44 sek.
Vítek Kneř * 28 0 hod., 16 min., 26 sek.

Střední škola strojní, stavební a dopravní, Liberec (SOU) Celkový počet bodů: 399
Jméno Počet bodů Čas
Daniel Oktávec 27 0 hod., 28 min., 20 sek.
Dominik Maňas 25 0 hod., 17 min., 17 sek.
Jakub Sýkora 27 0 hod., 16 min., 30 sek.
Jan Krupička 33 0 hod., 24 min., 8 sek.
Jan Šimon 34 0 hod., 31 min., 28 sek.
Jan Živný 36 0 hod., 20 min., 43 sek.
Josef Joštiak 20 0 hod., 12 min., 4 sek.
Lukáš Dvořák 29 0 hod., 18 min., 11 sek.
Martin Dvořák 32 0 hod., 26 min., 15 sek.
Matouš Husák 30 0 hod., 22 min., 15 sek.
Miroslav Vavřina 14 0 hod., 14 min., 0 sek.
Petr Janúšek 26 0 hod., 17 min., 39 sek.
Petr Medřický 31 0 hod., 22 min., 1 sek.
Roman Staroba 35 0 hod., 13 min., 48 sek.

Střední škola technická (SOU) Celkový počet bodů: 73
Jméno Počet bodů Čas
Jan Rőssler 33 0 hod., 27 min., 44 sek.
Milan Veselý 40 0 hod., 30 min., 17 sek.

Střední škola technická Znojmo (SOU) Celkový počet bodů: 403
Jméno Počet bodů Čas
David Kapečka 50 0 hod., 31 min., 53 sek.
David Kokrhánek 44 0 hod., 26 min., 24 sek.
Jakub Jonák 43 0 hod., 23 min., 43 sek.
Luboš Bulín 45 0 hod., 20 min., 1 sek.
Patrik Migota 39 0 hod., 30 min., 45 sek.
Pavel Pagáč 46 0 hod., 13 min., 58 sek.
Tomáš Štěpnička 44 0 hod., 34 min., 44 sek.
Václav Šefčík 41 0 hod., 23 min., 49 sek.
Vladimír Frydrych 51 0 hod., 17 min., 27 sek.

Švehlova střední škola polytechnická, Prostějov (SOŠ) Celkový počet bodů: 196
Jméno Počet bodů Čas
Daniel Zbořil 24 0 hod., 19 min., 25 sek.
David Zedník 41 0 hod., 28 min., 36 sek.
Jakub Kroupa 31 0 hod., 19 min., 25 sek.
Lukáš Vrba 38 0 hod., 21 min., 25 sek.
Pavel Navrátil 29 0 hod., 33 min., 8 sek.
Zdeněk Čtvrtníček 33 0 hod., 32 min., 55 sek.

Vyšší odborná škola a SPŠ, Žďár nad Sázavou (SOŠ) Celkový počet bodů: 335
Jméno Počet bodů Čas
Erik Jaluška 54 0 hod., 50 min., 50 sek.
Filip Kaša 56 0 hod., 51 min., 49 sek.
Jan Klíma * 27 1 hod., 1 min., 51 sek.
Jan Žejšek * 9 0 hod., 3 min., 7 sek.
Jiří Poul 51 0 hod., 52 min., 59 sek.
Lukáš Kučera * 52 1 hod., 6 min., 26 sek.
Martin Havelka * 43 0 hod., 59 min., 50 sek.
Nikola Dvořáková * 29 0 hod., 50 min., 31 sek.
Patrik Mlynařík * 14 0 hod., 23 min., 28 sek.

*: Nedokončená súťaž