Výsledky 2019

V abecedním pořadí | V pořadí podle umístění

Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organ. (SOŠ) Celkový počet bodů: 143
Jméno Počet bodů Čas
Daniel Honzík 22 0 hod., 18 min., 26 sek.
Daniel Martínek 19 0 hod., 7 min., 28 sek.
Dominik Voják 21 0 hod., 8 min., 32 sek.
Michal Siklienka 26 0 hod., 7 min., 53 sek.
Pavel Kulštejn 32 0 hod., 20 min., 27 sek.
Pavel Soběhart 23 0 hod., 31 min., 58 sek.

SOŠ a SOU Hustopeče, příspěvková organizace (SOU) Celkový počet bodů: 224
Jméno Počet bodů Čas
Filip Kucej 30 0 hod., 18 min., 46 sek.
Jakub Jochlík 32 0 hod., 15 min., 2 sek.
Jaroslav Žifčák 29 0 hod., 12 min., 59 sek.
Martin Kellner 22 0 hod., 18 min., 9 sek.
Pavel Stodůlka 42 0 hod., 22 min., 49 sek.
Tomáš Latín 29 0 hod., 15 min., 15 sek.
Zdeněk Vaculík 40 0 hod., 19 min., 42 sek.

SOŠ a SOU Kolín (SOŠ) Celkový počet bodů: 181
Jméno Počet bodů Čas
Málek Jiří 60 0 hod., 53 min., 43 sek.
Svoboda Lukáš 48 1 hod., 6 min., 0 sek.
Svoboda Tomáš 38 0 hod., 49 min., 47 sek.
Vejborný Vojtěch 35 0 hod., 57 min., 47 sek.

SOŠ a SOU Kolín (SOU) Celkový počet bodů: 210
Jméno Počet bodů Čas
Gregor Vojtěch 45 0 hod., 40 min., 50 sek.
Kyška Matěj 44 0 hod., 35 min., 11 sek.
Launa Jaroslav 41 0 hod., 37 min., 57 sek.
Pavlík Tomáš 39 0 hod., 41 min., 45 sek.
Příhoda Tomáš 41 0 hod., 40 min., 3 sek.

SOŠ a SOU strojírenské a stavební Jeseník (SOU) Celkový počet bodů: 252
Jméno Počet bodů Čas
Denis Hendrych 33 0 hod., 27 min., 20 sek.
Jakub Pavlíček 24 0 hod., 13 min., 27 sek.
Karel Maliňák 18 0 hod., 11 min., 15 sek.
Patrik Bartuněk 32 0 hod., 29 min., 53 sek.
Petr Musial 31 0 hod., 23 min., 43 sek.
Radim Frank 32 0 hod., 23 min., 1 sek.
Škurek Jakub 19 0 hod., 7 min., 27 sek.
Tomáš Skříšovský 23 0 hod., 7 min., 39 sek.
Václav Stiak 27 0 hod., 24 min., 10 sek.
Vlček Matěj 13 0 hod., 6 min., 9 sek.

SOŠ a SOU Vyškov, příspěvková org. (SOU) Celkový počet bodů: 489
Jméno Počet bodů Čas
Adam Bartošek 31 0 hod., 18 min., 17 sek.
Daniel Kalaš 28 0 hod., 16 min., 51 sek.
Erik Pořízek 38 0 hod., 27 min., 40 sek.
Jakub Myroniuk 43 0 hod., 21 min., 29 sek.
Jan Sáňka 32 0 hod., 27 min., 27 sek.
Luboš Navrátil 17 0 hod., 16 min., 36 sek.
Martin Herák 35 0 hod., 17 min., 14 sek.
Martin Janíček 33 0 hod., 21 min., 42 sek.
Martin Kučera 37 0 hod., 26 min., 8 sek.
Michal Novotný 30 0 hod., 16 min., 34 sek.
Michal Ratislav 36 0 hod., 34 min., 6 sek.
Patrik Bartošek 15 0 hod., 14 min., 21 sek.
Pavel Kocman 42 0 hod., 18 min., 1 sek.
Pavel Vrtal 44 0 hod., 20 min., 58 sek.
Sebastian Vágner 28 0 hod., 14 min., 29 sek.

SOŠ a SOU, Kladno, Dubská (SOU) Celkový počet bodů: 482
Jméno Počet bodů Čas
David Kříž 27 0 hod., 22 min., 26 sek.
David Martínek 24 0 hod., 23 min., 58 sek.
David Svoboda 26 0 hod., 22 min., 52 sek.
Filip Bulva 31 0 hod., 26 min., 44 sek.
Filip Kučera 26 0 hod., 27 min., 45 sek.
Jan Otruba 18 0 hod., 24 min., 9 sek.
Jiří Benech 25 0 hod., 27 min., 52 sek.
Jiří Kraus 22 0 hod., 22 min., 55 sek.
Ladislav Funk 35 0 hod., 22 min., 31 sek.
Ladislav Venta 28 0 hod., 19 min., 17 sek.
Lubor Věprovský 26 0 hod., 24 min., 51 sek.
Lukáš Holbus 24 0 hod., 18 min., 15 sek.
Lukáš Lidický 28 0 hod., 26 min., 45 sek.
Martin Štys 29 0 hod., 23 min., 37 sek.
Milan Enčev 31 0 hod., 12 min., 13 sek.
Stěpán Šílhavý 23 0 hod., 25 min., 34 sek.
Tomáš Čejka 26 0 hod., 24 min., 13 sek.
Tomáš Šícha 33 0 hod., 24 min., 58 sek.

SOŠ a SOU, Neratovice (SOŠ) Celkový počet bodů: 129
Jméno Počet bodů Čas
Jakub Hrdlička 26 0 hod., 15 min., 47 sek.
Michal Schránil 31 0 hod., 16 min., 26 sek.
Michal Šimon * 26 0 hod., 18 min., 6 sek.
Viktor Kofman 26 0 hod., 9 min., 33 sek.
Vojtěch Trpišovský * 20 0 hod., 16 min., 22 sek.

SOŠ Jarov, Praha 9 (SOŠ) Celkový počet bodů: 923
Jméno Počet bodů Čas
Antonín Sokol 34 0 hod., 35 min., 6 sek.
Barbora Fazekasová 30 0 hod., 30 min., 4 sek.
David Sukdol 33 0 hod., 29 min., 36 sek.
Dominik Bláha 29 0 hod., 31 min., 44 sek.
Dominik Janeček 40 0 hod., 33 min., 15 sek.
Evžen Rulin 38 0 hod., 30 min., 37 sek.
Jakub Antonín Hora 42 0 hod., 34 min., 9 sek.
Jakub Macho * 27 0 hod., 42 min., 39 sek.
Jan Bakoš 25 0 hod., 30 min., 21 sek.
Jan Mikula 39 0 hod., 35 min., 41 sek.
Jan Richta 50 0 hod., 39 min., 54 sek.
Jiří Joza 26 0 hod., 31 min., 30 sek.
Jiří Librcait 26 0 hod., 29 min., 57 sek.
Josef Příhoda 30 0 hod., 32 min., 3 sek.
Katarína Lehocká 34 0 hod., 22 min., 9 sek.
Michal Doubek 33 0 hod., 38 min., 16 sek.
Michal Slepička * 32 0 hod., 38 min., 2 sek.
Ondřej Gryga 24 0 hod., 30 min., 14 sek.
Ondřej Sechter 30 0 hod., 30 min., 58 sek.
Patrik Londin 35 0 hod., 26 min., 47 sek.
Petr Trojan 35 0 hod., 32 min., 53 sek.
Tomáš Kozelka 30 0 hod., 38 min., 40 sek.
Václav Bubák 34 0 hod., 25 min., 24 sek.
VáclavTrejbal 38 0 hod., 30 min., 0 sek.
Viorel Puscasu 39 0 hod., 41 min., 35 sek.
Vít Rejzl 54 0 hod., 37 min., 6 sek.
Vojtěch Skřivánek 36 0 hod., 31 min., 6 sek.

SOŠ stavební Karlovy Vary přísp. organizace (SOU) Celkový počet bodů: 229
Jméno Počet bodů Čas
Cejpek Kryštov 46 0 hod., 15 min., 52 sek.
Martin Kohlschreiber 37 0 hod., 16 min., 29 sek.
Nerad Patrik 44 0 hod., 21 min., 44 sek.
Škvor Radek 51 0 hod., 8 min., 27 sek.
Zenker Jaroslav 51 0 hod., 9 min., 41 sek.

SOU a SOŠ Trutnov (SOU) Celkový počet bodů: 151
Jméno Počet bodů Čas
Filip Kobylka 29 0 hod., 33 min., 10 sek.
Jan Baudyš 44 0 hod., 27 min., 14 sek.
Jan Rychtera 43 0 hod., 27 min., 22 sek.
Jiří Kulhavý 35 0 hod., 28 min., 10 sek.

SOU Kyjov, příspěvková organizace (SOŠ) Celkový počet bodů: 411
Jméno Počet bodů Čas
Adam Haupt 20 0 hod., 35 min., 23 sek.
Aleš Žádník 38 0 hod., 24 min., 20 sek.
David Macko 29 0 hod., 10 min., 50 sek.
Dominik Rotter 34 0 hod., 25 min., 18 sek.
Dominik Slavík 41 0 hod., 30 min., 16 sek.
Filip Novotný 28 0 hod., 32 min., 37 sek.
Ladislav Čerňanský 21 0 hod., 15 min., 27 sek.
Martin Kyněra 34 0 hod., 24 min., 32 sek.
Martin Švejda 24 0 hod., 12 min., 54 sek.
Michal Náležinský 40 0 hod., 29 min., 29 sek.
Robin Fúsek 35 0 hod., 23 min., 23 sek.
Vít Polách 37 0 hod., 30 min., 12 sek.
Vlastimil Hartl 30 0 hod., 24 min., 19 sek.

SOU Plynárenské Pardubice (SOŠ) Celkový počet bodů: 143
Jméno Počet bodů Čas
HÁJEK ADAM * 6 0 hod., 7 min., 44 sek.
JAKUBEC JIŘÍ * 14 0 hod., 8 min., 6 sek.
JIROUŠEK TOMÁŠ * 27 0 hod., 8 min., 46 sek.
MIKŠÍK RADIM * 4 0 hod., 6 min., 54 sek.
NEDVÍDEK OLDŘICH * 10 0 hod., 8 min., 19 sek.
PĚTNÍK DANIEL * 17 0 hod., 7 min., 34 sek.
RUFER LUKÁŠ * 11 0 hod., 7 min., 55 sek.
STANĚK MARTIN * 15 0 hod., 8 min., 4 sek.
VAŠÁK JAN * 11 0 hod., 8 min., 1 sek.
VESELÝ RADEK * 14 0 hod., 8 min., 9 sek.
VLÁŠEK MICHAL * 14 0 hod., 7 min., 42 sek.

SOU Plynárenské Pardubice (SOU) Celkový počet bodů: 42
Jméno Počet bodů Čas
SCHLETTER JAKUB * 23 0 hod., 7 min., 10 sek.
TICHÝ MARTIN * 19 0 hod., 6 min., 50 sek.

SOU stavební, Plzeň, Borská 55 (SOU) Celkový počet bodů: 577
Jméno Počet bodů Čas
David Polívka 16 0 hod., 2 min., 53 sek.
Dominik Mařík * 3 0 hod., 1 min., 46 sek.
Dominik Štětina 14 0 hod., 1 min., 21 sek.
Jacek Prosner 16 0 hod., 1 min., 43 sek.
Jakub Kunert * 6 0 hod., 5 min., 37 sek.
Jakub Stehlík 19 0 hod., 6 min., 13 sek.
Jan Beneš * 12 0 hod., 9 min., 46 sek.
Jan Jaroš 16 0 hod., 12 min., 15 sek.
Jiří Korda * 13 0 hod., 10 min., 47 sek.
Libor Kněz * 29 0 hod., 18 min., 15 sek.
Lukáš Hrdina * 18 0 hod., 11 min., 21 sek.
Martin Dudek 23 0 hod., 9 min., 6 sek.
Martin Kovář 28 0 hod., 23 min., 24 sek.
Matěj Fejfar * 10 0 hod., 9 min., 38 sek.
Matěj Hofrajtr 23 0 hod., 15 min., 1 sek.
Matěj Rejthar * 23 0 hod., 16 min., 11 sek.
Mykhailo Halats 27 0 hod., 16 min., 33 sek.
Patrik Ševela 21 0 hod., 9 min., 25 sek.
Patrik Štrobl * 19 0 hod., 20 min., 6 sek.
Pavel Polakovič 22 0 hod., 1 min., 44 sek.
Pavel Teřl * 18 0 hod., 14 min., 34 sek.
Petr Pressl 19 0 hod., 1 min., 38 sek.
Petr Vodička 39 0 hod., 24 min., 13 sek.
Radek Aschenbrenner * 14 0 hod., 12 min., 6 sek.
Tomáš Molek * 13 0 hod., 14 min., 54 sek.
Tomáš Nezbeda 23 0 hod., 5 min., 34 sek.
Tomáš Sikyta 23 0 hod., 1 min., 33 sek.
Vladislav Kraus 25 0 hod., 18 min., 18 sek.
Vojtěch Berka 28 0 hod., 14 min., 13 sek.
Zdeněk Škopek 17 0 hod., 12 min., 12 sek.

SOU stavební, Opava, p.o. (SOU) Celkový počet bodů: 974
Jméno Počet bodů Čas
ALEXANDROS VARGA * 35 0 hod., 33 min., 15 sek.
DENIS ZÁVĚŠICKÝ 52 0 hod., 30 min., 1 sek.
JAKUB KOZEL 42 0 hod., 35 min., 11 sek.
JAKUB KRAMNÝ 40 0 hod., 33 min., 48 sek.
JAKUB LANGER 40 0 hod., 39 min., 19 sek.
JAN ČERMÍN 35 0 hod., 35 min., 33 sek.
JAN KAŠÍK 45 0 hod., 36 min., 29 sek.
JAN KIRSCHNER 40 0 hod., 37 min., 34 sek.
JAROSLAV GRUFÍK 33 0 hod., 32 min., 17 sek.
JIŘÍ SVĚTLÍK 28 0 hod., 15 min., 48 sek.
KAREL STUCHLÍK 47 0 hod., 38 min., 15 sek.
MATĚJ KUBESA 32 0 hod., 36 min., 34 sek.
MATĚJ NEVŘELA 31 0 hod., 24 min., 19 sek.
MICHAL HANEL 42 0 hod., 35 min., 10 sek.
MIROSLAV BRYŠ 37 0 hod., 32 min., 44 sek.
ONDŘEJ NOVÁK 40 0 hod., 35 min., 56 sek.
ONDŘEJ STRZIBNÝ 36 0 hod., 37 min., 32 sek.
ONDŘEJ VLČEK 43 0 hod., 29 min., 9 sek.
PETR ČECH 42 0 hod., 39 min., 4 sek.
RADEK KROP 38 0 hod., 20 min., 37 sek.
RADEK STUCHLÍK 35 0 hod., 30 min., 3 sek.
RUDOLF BERGER 43 0 hod., 38 min., 33 sek.
TOMÁŠ KVĚTOŇ 42 0 hod., 30 min., 48 sek.
TOMÁŠ MIČKA 37 0 hod., 36 min., 20 sek.
TOMÁŠ PLATKEVIČ 39 0 hod., 33 min., 58 sek.

SOU Uherský Brod (SOU) Celkový počet bodů: 217
Jméno Počet bodů Čas
Kamil Talaš 35 0 hod., 33 min., 1 sek.
Martin Vitvar 34 0 hod., 35 min., 51 sek.
Rostislav Krhovský 34 0 hod., 37 min., 56 sek.
Stěphán Gabrhel 41 0 hod., 35 min., 6 sek.
Vilem Šůstek 44 0 hod., 32 min., 17 sek.
Zdeňek Beníček 29 0 hod., 17 min., 36 sek.

SŠ železniční technická a služeb, Šumperk (SOU) Celkový počet bodů: 218
Jméno Počet bodů Čas
Dominik Čermák 25 0 hod., 10 min., 1 sek.
Kuděla Tomáš 29 0 hod., 9 min., 52 sek.
Muller Boleslsv 27 0 hod., 7 min., 48 sek.
Polách Ondřej 41 0 hod., 29 min., 35 sek.
Strmiska Josef 29 0 hod., 7 min., 55 sek.
Valíček Tomáš 42 0 hod., 22 min., 28 sek.
Vlášek Petr 25 0 hod., 6 min., 42 sek.

SŠ-COPT Kroměříž (SOU) Celkový počet bodů: 555
Jméno Počet bodů Čas
Adam Válek 19 0 hod., 2 min., 50 sek.
David Novotný 29 0 hod., 16 min., 45 sek.
David Rozsypal 29 0 hod., 10 min., 48 sek.
Filip Hejtmánek 25 0 hod., 13 min., 20 sek.
Jakub Vojáček 23 0 hod., 12 min., 26 sek.
Jan Ryšavý 23 0 hod., 14 min., 31 sek.
Jiří Hanusík 24 0 hod., 16 min., 33 sek.
Jiří Hnízdil 22 0 hod., 17 min., 1 sek.
Jiří Pacholík 33 0 hod., 13 min., 4 sek.
Josef Hájek 28 0 hod., 12 min., 37 sek.
Josef Macháček 27 0 hod., 15 min., 40 sek.
Libor Vrtanik 24 0 hod., 14 min., 42 sek.
Lukáš Klimecký 32 0 hod., 5 min., 27 sek.
Martin Kučerka 23 0 hod., 12 min., 6 sek.
Michal Jurtík 25 0 hod., 8 min., 51 sek.
Pavel Maňur 30 0 hod., 14 min., 38 sek.
Pavel Ryšavý 34 0 hod., 21 min., 2 sek.
Petr Jelínek 27 0 hod., 6 min., 41 sek.
Richard Křižan * 25 0 hod., 4 min., 26 sek.
Rostislav Rolenc * 24 0 hod., 16 min., 19 sek.
Vít Pozzi 29 0 hod., 12 min., 40 sek.

SŠTO Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600 (SOU) Celkový počet bodů: 285
Jméno Počet bodů Čas
Daniel Bureš 36 0 hod., 22 min., 25 sek.
Dominik Bartoň 35 0 hod., 20 min., 19 sek.
Dominik Sobotka 39 0 hod., 12 min., 28 sek.
Filip Bilčák 30 0 hod., 19 min., 40 sek.
Ján Štromp 25 0 hod., 25 min., 9 sek.
Jiří Mlčoch 40 0 hod., 13 min., 9 sek.
Karel Mynář 35 0 hod., 25 min., 52 sek.
Vojtěch Holek 45 0 hod., 19 min., 25 sek.

SŠTO Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600 (SOŠ) Celkový počet bodů: 444
Jméno Počet bodů Čas
Dominik Demša 60 0 hod., 9 min., 33 sek.
Jakub Havelka 59 0 hod., 18 min., 30 sek.
Lukáš Keller 55 0 hod., 19 min., 32 sek.
Lukáš Walaski 47 0 hod., 18 min., 44 sek.
Martin Blažko 54 0 hod., 24 min., 39 sek.
Miroslav Krištóf 58 0 hod., 17 min., 41 sek.
Tomáš Gociek 48 0 hod., 15 min., 56 sek.
Viktor Slíž 63 0 hod., 23 min., 17 sek.

Střední odborná škola, Bruntál, příspěvková organizace (SOU) Celkový počet bodů: 304
Jméno Počet bodů Čas
Adam Neugebauer 26 0 hod., 30 min., 15 sek.
Dominik Bůžek 23 0 hod., 19 min., 7 sek.
Dominik Petr 28 0 hod., 19 min., 37 sek.
Jan Cicu 35 0 hod., 22 min., 1 sek.
Jiří Gomola 37 0 hod., 21 min., 15 sek.
Ladislav Kreuzinger 21 0 hod., 28 min., 34 sek.
Michal Mitňan 31 0 hod., 20 min., 8 sek.
Rostislav Světlák 30 0 hod., 24 min., 9 sek.
Tomáš Opěla 39 0 hod., 23 min., 43 sek.
Zdeněk Karafiát 34 0 hod., 15 min., 10 sek.

Střední průmyslová škola Hranice (SOU) Celkový počet bodů: 544
Jméno Počet bodů Čas
David Číž 38 0 hod., 31 min., 53 sek.
Dominik Šumský 36 0 hod., 32 min., 11 sek.
Filip Muras 36 0 hod., 19 min., 4 sek.
Jakub Horáček 42 0 hod., 25 min., 8 sek.
Jakub Kočnar 37 0 hod., 29 min., 5 sek.
Jiří Šváček 41 0 hod., 18 min., 22 sek.
Leoš Vaníček 37 0 hod., 24 min., 2 sek.
Lukáš Bílovský 42 0 hod., 26 min., 2 sek.
Lukáš Klimek 46 0 hod., 13 min., 8 sek.
Ondřej Kopřiva 31 0 hod., 38 min., 5 sek.
Patrik Bartoš 34 0 hod., 26 min., 13 sek.
Patrik Vašina 42 0 hod., 19 min., 37 sek.
Pavel Matuška 41 0 hod., 24 min., 52 sek.
Tom Stecker 41 0 hod., 21 min., 12 sek.

STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA STAVEBNÍ AKADEMIKA STANISLAVA BECHYNĚ HAVLÍČKŮV BROD (SOU) Celkový počet bodů: 603
Jméno Počet bodů Čas
ALEŠ FIALKA 36 0 hod., 31 min., 2 sek.
DANIEL ŽÁČEK 30 0 hod., 18 min., 11 sek.
FILIP ZAVŘEL 27 0 hod., 19 min., 20 sek.
FRANTIŠEK ĎÁSEK 38 0 hod., 26 min., 50 sek.
FRANTIŠEK PARÍZEK 23 0 hod., 27 min., 24 sek.
JAN JELÍNEK 25 0 hod., 12 min., 10 sek.
JINDŘICH OTAVA 25 0 hod., 30 min., 7 sek.
JIŘÍ RANECKÝ 30 0 hod., 30 min., 3 sek.
LUKÁŠ KUNC 36 0 hod., 21 min., 49 sek.
MATĚJ NĚMEC 29 0 hod., 12 min., 13 sek.
MATĚJ NOVÁK 28 0 hod., 30 min., 34 sek.
MATĚJ ROSENKRANZ 24 0 hod., 21 min., 9 sek.
MICHAEL SÝKORA 28 0 hod., 18 min., 57 sek.
MICHAL KERBER 33 0 hod., 31 min., 21 sek.
MICHAL VONDRÁK 32 0 hod., 30 min., 21 sek.
PETR KUBÁT 27 0 hod., 24 min., 34 sek.
PETR ZADINA 22 0 hod., 25 min., 51 sek.
ŠTĚPÁN VACEK 32 0 hod., 30 min., 6 sek.
TOMÁŠ BLAŽEK 30 0 hod., 25 min., 44 sek.
TOMÁŠ ZAVŘEL 22 0 hod., 18 min., 13 sek.
VÁCLAV MUSIL 26 0 hod., 29 min., 21 sek.

Střední škola polytechnická České Budějovice (SOŠ) Celkový počet bodů: 218
Jméno Počet bodů Čas
Jan Chýňava 31 0 hod., 8 min., 0 sek.
Jan Hable 13 0 hod., 4 min., 18 sek.
Jan Klement 24 0 hod., 9 min., 51 sek.
Josef Havelka 19 0 hod., 6 min., 11 sek.
Lukáš Kadlec 20 0 hod., 6 min., 50 sek.
Matěj Bielik 26 0 hod., 8 min., 9 sek.
Petr Hable 18 0 hod., 5 min., 57 sek.
Petr Nahodil 19 0 hod., 4 min., 39 sek.
Robin Podlaha 19 0 hod., 2 min., 17 sek.
Tomáš Nárta 9 0 hod., 1 min., 41 sek.
Tomáš Stauber 20 0 hod., 3 min., 28 sek.

Střední škola polytechnická České Budějovice (SOU) Celkový počet bodů: 433
Jméno Počet bodů Čas
Dominik Maršík 32 0 hod., 19 min., 57 sek.
František Bayer 29 0 hod., 14 min., 46 sek.
Jan Faktor 28 0 hod., 17 min., 11 sek.
Jan Kovář 24 0 hod., 5 min., 50 sek.
Jan Málek 21 0 hod., 13 min., 32 sek.
Martin Holoubek 33 0 hod., 18 min., 6 sek.
Martin Pepich 32 0 hod., 20 min., 3 sek.
Oldřich Zedník 29 0 hod., 23 min., 0 sek.
Petr Guthais 30 0 hod., 13 min., 5 sek.
Petr Šanda 31 0 hod., 17 min., 2 sek.
René Kováč 27 0 hod., 19 min., 20 sek.
Roman Turek 29 0 hod., 17 min., 6 sek.
Šimon Havlíček 33 0 hod., 13 min., 15 sek.
Tomáš Psohlavec 29 0 hod., 12 min., 49 sek.
Vojtěch Božovský 26 0 hod., 8 min., 6 sek.

Střední škola polytechnická, Brno (SOŠ) Celkový počet bodů: 661
Jméno Počet bodů Čas
David Koblischke 46 0 hod., 23 min., 42 sek.
Dominik Snopek 59 0 hod., 28 min., 58 sek.
Jakub Strašák 27 0 hod., 2 min., 16 sek.
Lukáš Mlčoch 64 0 hod., 21 min., 24 sek.
Martin Hala 67 0 hod., 40 min., 4 sek.
Nikola Povolná 59 0 hod., 32 min., 31 sek.
Pavel Počinek 28 0 hod., 3 min., 56 sek.
Pavel Rulíšek 67 0 hod., 36 min., 0 sek.
Petr Mlejnek 44 0 hod., 39 min., 25 sek.
Radek Sojka 39 0 hod., 25 min., 23 sek.
Richard Čekal 58 0 hod., 47 min., 6 sek.
Tomáš Kříž 22 0 hod., 3 min., 48 sek.
Tomáš Wagner 20 0 hod., 2 min., 8 sek.
Vojtěch Svoboda 61 0 hod., 29 min., 29 sek.

Střední škola polytechnická, Brno (SOU) Celkový počet bodů: 1337
Jméno Počet bodů Čas
Adam Zemánek 52 0 hod., 19 min., 26 sek.
Aleš Kocman 46 0 hod., 24 min., 12 sek.
David Dvořák 36 0 hod., 34 min., 56 sek.
David Sedláček 44 0 hod., 14 min., 19 sek.
Dominik Kotas 45 0 hod., 15 min., 22 sek.
Ivo Lacina 41 0 hod., 25 min., 57 sek.
Jakub Křivánek 43 0 hod., 22 min., 35 sek.
Jan Bobal 41 0 hod., 27 min., 44 sek.
Jan Klein 49 0 hod., 23 min., 52 sek.
Jan Nový 39 0 hod., 24 min., 57 sek.
Jiří Janusis 41 0 hod., 12 min., 19 sek.
Josef Janás 42 0 hod., 20 min., 14 sek.
Kryštof Bouši 50 0 hod., 12 min., 41 sek.
Libor Kubát 33 0 hod., 17 min., 57 sek.
Lukáš Buchta 49 0 hod., 24 min., 23 sek.
Lukáš Grim 45 0 hod., 15 min., 5 sek.
Marek Braithut 38 0 hod., 19 min., 56 sek.
Marek Zemeš 47 0 hod., 34 min., 51 sek.
Martin Rambousek 47 0 hod., 21 min., 46 sek.
Ondřej Bittner 27 0 hod., 27 min., 19 sek.
Ondřej Kochlík 42 0 hod., 31 min., 25 sek.
Patrik Klement 43 0 hod., 17 min., 40 sek.
Patrik Vitula 46 0 hod., 19 min., 17 sek.
Radek Steingart 51 0 hod., 21 min., 48 sek.
Roman Maňas 42 0 hod., 34 min., 49 sek.
Roman Zetel 44 0 hod., 34 min., 35 sek.
Tomáš Bořil 42 0 hod., 24 min., 40 sek.
Tomáš Hrdlička 51 0 hod., 15 min., 27 sek.
Tomáš Janek 37 0 hod., 12 min., 13 sek.
Vít Dočekal 42 0 hod., 18 min., 49 sek.
Vítek Mišun 42 0 hod., 24 min., 0 sek.

Střední škola řemesel, Frýdek-Místek, příspěvková organizace (SOU) Celkový počet bodů: 274
Jméno Počet bodů Čas
Bílý Daniel 33 0 hod., 22 min., 37 sek.
Čepek Viktor 33 0 hod., 20 min., 52 sek.
Danilovič Daniel 36 0 hod., 17 min., 15 sek.
Lupik Dominik 32 0 hod., 24 min., 34 sek.
Navrátil Radek 33 0 hod., 18 min., 0 sek.
Paranycz Lukáš 31 0 hod., 18 min., 50 sek.
Pítr Daniel 34 0 hod., 22 min., 56 sek.
Urban Radek 42 0 hod., 21 min., 13 sek.

Střední škola služeb a řemesel Stochov (SOU) Celkový počet bodů: 379
Jméno Počet bodů Čas
Adam VALENTA * 27 0 hod., 16 min., 24 sek.
Dominik DOSTÁL 28 0 hod., 26 min., 14 sek.
Dominik HORVÁTH 27 0 hod., 30 min., 0 sek.
Filip KISS 36 0 hod., 34 min., 44 sek.
Jakub CHOC 32 0 hod., 19 min., 50 sek.
Jakub VOŘÍŠEK 25 0 hod., 24 min., 50 sek.
Jiří ŠEBOR 27 0 hod., 29 min., 31 sek.
Jiří TYPOLT 31 0 hod., 31 min., 5 sek.
Josef LOSONCZI 30 0 hod., 29 min., 17 sek.
Matěj DLOUHÝ 27 0 hod., 28 min., 13 sek.
Šimon BŘEZINA 28 0 hod., 22 min., 31 sek.
Václav KEMR 29 0 hod., 23 min., 59 sek.
Vojtěch TESAŘ 32 0 hod., 25 min., 34 sek.

Střední škola strojní, stavební a dopravní, Liberec (SOU) Celkový počet bodů: 234
Jméno Počet bodů Čas
Antonín Dolenský 24 0 hod., 19 min., 36 sek.
David Pohořelý 41 0 hod., 26 min., 31 sek.
Filip Jakubál 39 0 hod., 27 min., 43 sek.
František Jaroš * 24 0 hod., 21 min., 20 sek.
Jiří Svárovský 20 0 hod., 19 min., 10 sek.
Lukáš Lieskovský 35 0 hod., 40 min., 12 sek.
Milan Lapuník 22 0 hod., 24 min., 22 sek.
Tomáš Zelený * 29 0 hod., 25 min., 4 sek.

Střední škola strojní, stavební a dopravní, Liberec (SOŠ) Celkový počet bodů: 456
Jméno Počet bodů Čas
Adam Blaška 35 0 hod., 24 min., 25 sek.
Daniel Trdla 21 0 hod., 6 min., 53 sek.
Filip Hradecký 34 0 hod., 21 min., 37 sek.
František Vlk 34 0 hod., 20 min., 8 sek.
Jan Hruban 44 0 hod., 19 min., 12 sek.
Martin Kotus 33 0 hod., 20 min., 39 sek.
Ondřej Bajer 32 0 hod., 22 min., 11 sek.
Petr Gazsó 24 0 hod., 5 min., 23 sek.
Petr Kopecký 37 0 hod., 17 min., 50 sek.
Petr Kraus 31 0 hod., 17 min., 50 sek.
Radek Lebeda 27 0 hod., 10 min., 12 sek.
Vítek Kněbort 29 0 hod., 24 min., 12 sek.
Vítek Kneř 23 0 hod., 11 min., 58 sek.
Vladimír Jetel 52 0 hod., 25 min., 21 sek.

Švehlova střední škola polytechnická, Prostějov (SOU) Celkový počet bodů: 403
Jméno Počet bodů Čas
David Lakomý 36 0 hod., 29 min., 52 sek.
Dominik Komárek 38 0 hod., 19 min., 7 sek.
Jan - Jakub Fryčák 31 0 hod., 32 min., 30 sek.
Jan Klučka 30 0 hod., 26 min., 59 sek.
Jaroslav Šanovský 41 0 hod., 28 min., 45 sek.
Jindřich Havlíček 29 0 hod., 21 min., 10 sek.
Leopold Zatloukal 26 0 hod., 23 min., 24 sek.
Ondřej Štefan 24 0 hod., 25 min., 19 sek.
Petr Fojtík 38 0 hod., 19 min., 30 sek.
Petr Novák 39 0 hod., 34 min., 34 sek.
Tomáš Dostál 28 0 hod., 24 min., 36 sek.
Tomáš Mačák 43 0 hod., 24 min., 9 sek.

Vyšší odborná škola a SPŠ, Žďár nad Sázavou (SOŠ) Celkový počet bodů: 454
Jméno Počet bodů Čas
David Jakšič 42 0 hod., 50 min., 6 sek.
Jakub Moravec 53 0 hod., 47 min., 45 sek.
Jiří Lukášek * 35 0 hod., 51 min., 1 sek.
Kryštov Přibyl * 40 1 hod., 0 min., 49 sek.
Martin Bednář * 49 1 hod., 4 min., 19 sek.
Matěj Škorpík * 65 0 hod., 51 min., 14 sek.
Patrik Gὅtz * 29 0 hod., 33 min., 52 sek.
Petr Komínek 42 1 hod., 0 min., 40 sek.
Vojtěch Jun * 42 0 hod., 39 min., 9 sek.
Vojtěch Musil 57 0 hod., 47 min., 54 sek.

*: Nedokončená súťaž