Médiapartner:
VGF

Eredmények 2018

ABC rendben | Helyezések szerint

Békéscsabai Szakképzési Centrum Trefort Ágoston Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és kollégiuma (szakközépiskola) Összpontszám: 308
Név Pontszám Idő
Jambricska Dénes László 35 0 óra, 22 perc, 42 mp
Kis Richárd 29 0 óra, 21 perc, 38 mp
Láng Péter Pál 41 0 óra, 36 perc, 4 mp
Nagy Bence Gábor 36 0 óra, 25 perc, 27 mp
Papp József Bálint 40 0 óra, 39 perc, 27 mp
Sotus József 31 0 óra, 17 perc, 37 mp
Szabó Kristóf Ferenc 39 0 óra, 23 perc, 15 mp
Szilágyi Ferenc 30 0 óra, 16 perc, 33 mp
Tobai Zoltán 27 0 óra, 18 perc, 24 mp

Békéscsabai Szakképzési Centrum Trefort Ágoston Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és kollégiuma (szakgimnázium) Összpontszám: 216
Név Pontszám Idő
Balogh Gergő 30 0 óra, 29 perc, 54 mp
Kovács Márkó 47 0 óra, 24 perc, 13 mp
Pocsai Tíbor 48 0 óra, 40 perc, 59 mp
Pribojszki Dominik 49 0 óra, 31 perc, 2 mp
Urbán Balázs 42 0 óra, 40 perc, 12 mp

BGSZC Arany János Műszaki Szakközépiskolája és Szakiskolája (szakközépiskola) Összpontszám: 546
Név Pontszám Idő
Barthos Balázs 38 0 óra, 30 perc, 20 mp
Erdős Alex 27 0 óra, 20 perc, 59 mp
Fogarasi Ervin 25 0 óra, 27 perc, 35 mp
Gazdag Ákos 38 0 óra, 34 perc, 5 mp
Gonda Viktor 35 0 óra, 28 perc, 8 mp
Gyarmati Dániel 33 0 óra, 26 perc, 24 mp
Hegedűs Gábor 32 0 óra, 31 perc, 25 mp
Károlyi Benjámin 31 0 óra, 24 perc, 27 mp
Kassai Gergely 26 0 óra, 33 perc, 23 mp
Kun Zsolt 35 0 óra, 19 perc, 30 mp
Kurucz András 38 0 óra, 37 perc, 24 mp
Nagy Bálint 44 0 óra, 28 perc, 1 mp
Pajor Sándor 36 0 óra, 24 perc, 17 mp
Pupos Benjamin 22 0 óra, 20 perc, 29 mp
Szécsi Gergely 26 0 óra, 17 perc, 51 mp
Vanczák János 31 0 óra, 15 perc, 32 mp
Varga István 29 0 óra, 20 perc, 25 mp

BGSZC Arany János Műszaki Szakközépiskolája és Szakiskolája (szakgimnázium) Összpontszám: 278
Név Pontszám Idő
Kelemen Huba 51 0 óra, 47 perc, 44 mp
Lengyel Balázs 56 0 óra, 46 perc, 40 mp
Németh Tibor 43 0 óra, 18 perc, 31 mp
Pál Szabolcs 37 0 óra, 28 perc, 53 mp
Rab István 36 0 óra, 25 perc, 46 mp
Szabó Zsolt 55 0 óra, 34 perc, 50 mp

Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma (szakközépiskola) Összpontszám: 402
Név Pontszám Idő
Bogár Zoltán 46 0 óra, 24 perc, 5 mp
Bondor Dániel 39 0 óra, 15 perc, 39 mp
Burza Bence 37 0 óra, 24 perc, 33 mp
Horváth András Márkó 33 0 óra, 22 perc, 33 mp
Kolompár Tamás 27 0 óra, 21 perc, 40 mp
Kun Lázár 24 0 óra, 15 perc, 44 mp
Lőrinczi Zsolt 48 0 óra, 21 perc, 16 mp
Novák István 52 0 óra, 16 perc, 6 mp
Orsai Roland 31 0 óra, 17 perc, 46 mp
Pap Martin László 32 0 óra, 24 perc, 22 mp
Tóth Károly 33 0 óra, 14 perc, 26 mp

Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma (szakgimnázium) Összpontszám: 398
Név Pontszám Idő
Fekete Johny 51 0 óra, 20 perc, 43 mp
Herter Krisztián 53 0 óra, 22 perc, 43 mp
Hodován Gábor 66 0 óra, 41 perc, 5 mp
Karakas Károly 53 0 óra, 49 perc, 24 mp
Kecskés Bence 61 0 óra, 53 perc, 4 mp
Tóth Roland 67 0 óra, 43 perc, 45 mp
Tüske Noel 47 0 óra, 38 perc, 50 mp

Deák Ferenc Szakképző Iskola és Művészeti Szakközépiskola (szakgimnázium) Összpontszám: 481
Név Pontszám Idő
Duzsik István 40 0 óra, 21 perc, 33 mp
Földi István 43 0 óra, 37 perc, 4 mp
Gazdig Ádám 46 0 óra, 31 perc, 4 mp
Kovács Csaba 40 0 óra, 33 perc, 30 mp
Parcz Alex 38 0 óra, 34 perc, 36 mp
Putnoki Patrik 52 0 óra, 27 perc, 30 mp
Rusznyák Márk 65 0 óra, 44 perc, 31 mp
Sándor János 47 0 óra, 26 perc, 51 mp
Szaniszló Bence 51 0 óra, 48 perc, 41 mp
Szmerek Bence 59 0 óra, 39 perc, 39 mp

Debreceni SZC Povolny Ferenc Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Szakiskolája (szakközépiskola) Összpontszám: 361
Név Pontszám Idő
Dávid Tamás 28 0 óra, 14 perc, 29 mp
Eszenyi Sándor Zsolt 23 0 óra, 22 perc, 1 mp
Fogarasi Tamás 28 0 óra, 13 perc, 43 mp
Gábor Tibor 31 0 óra, 15 perc, 59 mp
Kalmár Patrik 21 0 óra, 21 perc, 23 mp
Papp Csaba 38 0 óra, 26 perc, 8 mp
Patalenszki Attila 32 0 óra, 29 perc, 24 mp
Sebestyén Zoltán 26 0 óra, 25 perc, 20 mp
Silye Szabolcs 19 0 óra, 20 perc, 6 mp
Simon Roland 28 0 óra, 23 perc, 29 mp
Suba Richárd 25 0 óra, 12 perc, 10 mp
Takács Ferenc 16 0 óra, 20 perc, 42 mp
Tar Roland Zsolt 24 0 óra, 12 perc, 56 mp
Veres Ákos 22 0 óra, 26 perc, 39 mp

Don Bosco Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium (szakközépiskola) Összpontszám: 227
Név Pontszám Idő
Balog Richárd 21 0 óra, 16 perc, 10 mp
Bogdán Renátó 24 0 óra, 12 perc, 34 mp
Hankó Zsolt 18 0 óra, 14 perc, 32 mp
Illés Gergő 21 0 óra, 22 perc, 9 mp
Jónás Csaba 21 0 óra, 17 perc, 11 mp
Jónás Péter 30 0 óra, 18 perc, 39 mp
Kalocsai Zoltán 18 0 óra, 12 perc, 7 mp
Mikó Róbert 30 0 óra, 21 perc, 41 mp
Pongrácz Ferenc 27 0 óra, 18 perc, 56 mp
Tatárka Richárd * 17 0 óra, 36 perc, 41 mp

DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma (szakgimnázium) Összpontszám: 1082
Név Pontszám Idő
Babulák Dávid 34 0 óra, 19 perc, 21 mp
Balogh Miklós 46 0 óra, 42 perc, 30 mp
Berki Ádám 23 0 óra, 22 perc, 5 mp
Czentye Bence 45 0 óra, 20 perc, 50 mp
Ecsedi Mátyás 25 0 óra, 13 perc, 12 mp
Fülöp József Dávid 44 0 óra, 48 perc, 5 mp
Hosszú Mátyás 50 0 óra, 43 perc, 30 mp
Jeges Patrik László 49 0 óra, 57 perc, 28 mp
Juhász Zoltán 59 0 óra, 28 perc, 0 mp
Kállai Lajos Máté 28 0 óra, 19 perc, 57 mp
Kékesi Bence 37 0 óra, 22 perc, 18 mp
Kiss Dániel 28 0 óra, 17 perc, 1 mp
Kovács Attila 36 0 óra, 21 perc, 46 mp
Lakatos Ádám János 43 0 óra, 16 perc, 48 mp
Molnár Péter 54 0 óra, 49 perc, 1 mp
Papp Roland 45 0 óra, 25 perc, 55 mp
Szabó Gergő 25 0 óra, 21 perc, 53 mp
Szabó Tamás 28 0 óra, 18 perc, 30 mp
Szabó Gábor 36 0 óra, 45 perc, 42 mp
Szabó Tamás 51 0 óra, 46 perc, 45 mp
Szanics Miklós Levente 30 0 óra, 11 perc, 14 mp
Szilágyi Levente 34 0 óra, 12 perc, 7 mp
Tinkó Levente 28 0 óra, 28 perc, 20 mp
Tóth István 41 0 óra, 26 perc, 42 mp
Tóth Ákos Levente 36 0 óra, 22 perc, 8 mp
Tóth Antal Levente 32 0 óra, 29 perc, 24 mp
Veres Gábor 32 0 óra, 15 perc, 48 mp
Virágh Dániel Zsolt 28 0 óra, 21 perc, 3 mp
Zákány Gergő 35 0 óra, 19 perc, 12 mp

DSZC-Dunaferr Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (szakgimnázium) Összpontszám: 230
Név Pontszám Idő
Korsós Balázs 56 0 óra, 53 perc, 0 mp
Lajos János 42 0 óra, 38 perc, 54 mp
Nagy Krisztián 43 0 óra, 39 perc, 4 mp
Pintér Krisztián 40 0 óra, 25 perc, 5 mp
Varga Dávid Roland 49 0 óra, 38 perc, 45 mp

DSZC-Dunaferr Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (szakközépiskola) Összpontszám: 394
Név Pontszám Idő
Deássy Ferenc 24 0 óra, 19 perc, 20 mp
Dézsi Norbert 40 0 óra, 19 perc, 37 mp
Horváth Tamás 25 0 óra, 22 perc, 25 mp
Horváth Zoltán 22 0 óra, 22 perc, 19 mp
Kun Bence 38 0 óra, 25 perc, 20 mp
Lengyel Zsolt 23 0 óra, 27 perc, 46 mp
Magosi Bence 41 0 óra, 22 perc, 49 mp
Nagy Norbert 28 0 óra, 23 perc, 31 mp
Szelei Dávid 24 0 óra, 22 perc, 16 mp
Szente Dániel 26 0 óra, 21 perc, 56 mp
Szurovcsják István 36 0 óra, 19 perc, 52 mp
Tercsók Bence Gergő 32 0 óra, 26 perc, 50 mp
Tósaki Dániel 35 0 óra, 22 perc, 13 mp

Egri SZC Bornemissza Gergely Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (szakközépiskola) Összpontszám: 553
Név Pontszám Idő
Balázs Rajmund 38 0 óra, 14 perc, 15 mp
Balog Attila Ferenc 42 0 óra, 18 perc, 3 mp
Blaga Viktor 24 0 óra, 13 perc, 14 mp
Csergő Máté 42 0 óra, 18 perc, 40 mp
Csetényi Milán 30 0 óra, 13 perc, 28 mp
Danó Miklós 43 0 óra, 12 perc, 43 mp
Füst József 39 0 óra, 18 perc, 13 mp
Jabuka Henrik 35 0 óra, 13 perc, 21 mp
Karanyicz László 36 0 óra, 16 perc, 1 mp
Lakatos Tamás 24 0 óra, 17 perc, 22 mp
Rác Sándor 32 0 óra, 18 perc, 26 mp
Rostás János 29 0 óra, 17 perc, 31 mp
Szajkó Norbert 30 0 óra, 17 perc, 1 mp
Szűcs Zsolt Márk 43 0 óra, 20 perc, 5 mp
Tóth Gábor 35 0 óra, 22 perc, 10 mp
Verebélyi Viktor 31 0 óra, 12 perc, 50 mp

Kaposvári SZC Építőipari, Faipari Szakképző Iskolája (szakközépiskola) Összpontszám: 461
Név Pontszám Idő
Agócs Roland 34 0 óra, 16 perc, 2 mp
Bedő Ákos 29 0 óra, 19 perc, 19 mp
Begovácz Attila Patrik 34 0 óra, 15 perc, 24 mp
De Bel Leroy 34 0 óra, 19 perc, 29 mp
Fáncsi Henrik 32 0 óra, 24 perc, 32 mp
Fekecs Árpád Richárd 44 0 óra, 16 perc, 5 mp
Hamus Dominik 48 0 óra, 13 perc, 42 mp
Károly Richárd 35 0 óra, 20 perc, 26 mp
Király Márk 24 0 óra, 16 perc, 40 mp
Malkó Dávid Márk 36 0 óra, 17 perc, 34 mp
Patyi László 39 0 óra, 15 perc, 24 mp
Táskai Dávid 38 0 óra, 21 perc, 3 mp
Varga Kristóf 34 0 óra, 19 perc, 14 mp

Miskolci Szakképzési Centrum Kós Károly Építőipari Szakközépiskolája és Szakiskolája (szakgimnázium) Összpontszám: 1149
Név Pontszám Idő
Abóczki Ákos Csaba 59 0 óra, 28 perc, 0 mp
Anderkó Zsolt Zoltán 50 0 óra, 34 perc, 59 mp
Bak Adrián 34 0 óra, 34 perc, 16 mp
Balázsi Ádám 27 0 óra, 33 perc, 23 mp
Bialkó János 15 0 óra, 1 perc, 48 mp
Dézsán Soma 37 0 óra, 16 perc, 22 mp
Dobos Attila 45 0 óra, 39 perc, 8 mp
Erdélyi Levente 37 0 óra, 38 perc, 44 mp
Fábián Alex 50 0 óra, 41 perc, 40 mp
Galajda Gergő 30 0 óra, 19 perc, 33 mp
Herperger Zoltán 49 0 óra, 41 perc, 8 mp
Homoki Máté 45 0 óra, 37 perc, 0 mp
Homoki Zoltán 19 0 óra, 8 perc, 1 mp
Kiss Pál Márk 48 0 óra, 36 perc, 1 mp
Krakovszky Krisztián 33 0 óra, 13 perc, 10 mp
Lipcsey Gellért Ákos 35 0 óra, 26 perc, 50 mp
Molnár Balázs Béla 48 0 óra, 25 perc, 20 mp
Molnár Dániel 46 0 óra, 36 perc, 36 mp
Molnár Zsolt 25 0 óra, 9 perc, 59 mp
Murvai Zsolt 36 0 óra, 30 perc, 58 mp
Orosz Zsolt 40 0 óra, 33 perc, 46 mp
Papp Kálmán 49 0 óra, 33 perc, 51 mp
Pusztai Gergő 45 0 óra, 34 perc, 20 mp
Szabó Krisztián Márk 32 0 óra, 39 perc, 1 mp
Tóth Kristóf 52 0 óra, 25 perc, 3 mp
Vanyó Péter 21 0 óra, 9 perc, 36 mp
Varkoly Soma 27 0 óra, 17 perc, 4 mp
Végső Kristóf 31 0 óra, 34 perc, 6 mp
Vojkó Csaba 40 0 óra, 33 perc, 37 mp
Zavaczki Dávid 44 0 óra, 36 perc, 11 mp

Nyíregyházi SZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Szakisk (szakgimnázium) Összpontszám: 445
Név Pontszám Idő
Asztalos Mihály 44 0 óra, 21 perc, 11 mp
Fodor Tamás Roland 49 0 óra, 19 perc, 31 mp
Jakab Gergő János 23 0 óra, 11 perc, 46 mp
Kömlei Levente 25 0 óra, 10 perc, 15 mp
Krochta Tamás Márk 22 0 óra, 10 perc, 34 mp
Machnyik Zsolt 63 0 óra, 42 perc, 1 mp
Miskolczi Béla 24 0 óra, 13 perc, 40 mp
Németh Dániel Bálint 33 0 óra, 8 perc, 1 mp
Papi Dávid 40 0 óra, 10 perc, 14 mp
Pocsai Dávid 33 0 óra, 15 perc, 56 mp
Szegedi Zoltán 55 0 óra, 45 perc, 44 mp
Tar Tibor 34 0 óra, 12 perc, 21 mp

Nyíregyházi SZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Szakisk (szakközépiskola) Összpontszám: 170
Név Pontszám Idő
Bedécs Attila 38 0 óra, 12 perc, 50 mp
Kovács Levente 36 0 óra, 13 perc, 35 mp
Oláh Sándor Márk 25 0 óra, 13 perc, 36 mp
Seres Dávid 44 0 óra, 30 perc, 41 mp
Svantner János 27 0 óra, 6 perc, 45 mp

Pécsi SzC Simonyi Károly Szakközépiskolája és Szakiskolája (szakközépiskola) Összpontszám: 337
Név Pontszám Idő
Ambrus Boldizsár 28 0 óra, 22 perc, 7 mp
Behán Pál Gábor 37 0 óra, 29 perc, 15 mp
Csendes Viktor 30 0 óra, 23 perc, 5 mp
Korom Dominik 34 0 óra, 23 perc, 35 mp
Orsós Balázs 47 0 óra, 23 perc, 56 mp
Petrovics Mihály Ferenc 33 0 óra, 28 perc, 58 mp
Török Bálint 40 0 óra, 32 perc, 28 mp
Wéber Jonatán 44 0 óra, 26 perc, 3 mp
Wéber Soma 44 0 óra, 31 perc, 12 mp

Siófoki SZC Baross Gábor Középiskolája és Szakiskolája (szakgimnázium) Összpontszám: 507
Név Pontszám Idő
Béber Alex 45 0 óra, 30 perc, 58 mp
Erdélyi Kevin 47 0 óra, 31 perc, 27 mp
Gál Simon 50 0 óra, 29 perc, 56 mp
Hencz Dávid 45 0 óra, 31 perc, 25 mp
Horváth Richárd 55 0 óra, 37 perc, 20 mp
Kiss Martin 48 0 óra, 32 perc, 7 mp
Kovács Bálint 54 0 óra, 30 perc, 27 mp
Pisztl András 56 0 óra, 40 perc, 15 mp
Simcsik Patrik 65 0 óra, 23 perc, 35 mp
Szabó István 42 0 óra, 23 perc, 29 mp

Széchenyi István Baptista Gimnázium és Szakképző Iskola (szakközépiskola) Összpontszám: 516
Név Pontszám Idő
Bódai Adrián 45 0 óra, 20 perc, 24 mp
Csillag Áron 45 0 óra, 17 perc, 0 mp
Domonkos Péter 40 0 óra, 23 perc, 12 mp
Holczer Zsolt 38 0 óra, 31 perc, 26 mp
Horváth Gábor 36 0 óra, 34 perc, 8 mp
Jakab Kolos Jákó 40 0 óra, 16 perc, 36 mp
Kovács Patrik 41 0 óra, 25 perc, 10 mp
Krizsán Martin 33 0 óra, 23 perc, 48 mp
Lakatos Dávid 39 0 óra, 33 perc, 12 mp
László Dominik Zoltán 35 0 óra, 22 perc, 17 mp
Szőke Patrik 33 0 óra, 27 perc, 41 mp
Tóth Márk 52 0 óra, 25 perc, 30 mp
Vágusz Patrik 39 0 óra, 28 perc, 10 mp

Székesfehérvári SZC Vörösmarty Mihály Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (szakközépiskola) Összpontszám: 0
Név Pontszám Idő

Szekszárdi Szakképzési Centrum Perczel Mór Szakképző Iskolája és Kollégiuma (szakközépiskola) Összpontszám: 349
Név Pontszám Idő
Bogdán Csaba 31 0 óra, 24 perc, 8 mp
Bognár László 47 0 óra, 32 perc, 14 mp
Cseke Attila 23 0 óra, 19 perc, 49 mp
Domokos Richárd Géza 32 0 óra, 27 perc, 15 mp
Kováts Ákos 42 0 óra, 27 perc, 34 mp
Loch Richárd 36 0 óra, 40 perc, 4 mp
Nagy Krisztofer 35 0 óra, 26 perc, 26 mp
Nagy Valentin 41 0 óra, 27 perc, 4 mp
Renczes Zoltán 23 0 óra, 18 perc, 50 mp
Török Bálint 39 0 óra, 31 perc, 33 mp

SZMSZC Puskás Tivadar Fém és Villamosipari Szakképző Iskolája és Kollégiuma Intézmény (szakközépiskola) Összpontszám: 237
Név Pontszám Idő
Esztergályos Ádám Áron 47 0 óra, 11 perc, 40 mp
Keresztes Máté 46 0 óra, 22 perc, 16 mp
Koroknai Tamás 45 0 óra, 19 perc, 9 mp
Nessel Norbert * 8 0 óra, 7 perc, 9 mp
Rainer Soma * 3 0 óra, 0 perc, 49 mp
Sáfrányos Norbert 41 0 óra, 17 perc, 11 mp
Tőke Richárd 47 0 óra, 20 perc, 44 mp

Zalaegerszegi Szakképzési Centrum Széchenyi István Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (szakgimnázium) Összpontszám: 452
Név Pontszám Idő
Béres Bence Zsolt 50 1 óra, 4 perc, 50 mp
Forgács Zsolt 39 0 óra, 20 perc, 42 mp
Gömbös Zoltán 49 0 óra, 55 perc, 58 mp
Hima Levente 68 0 óra, 56 perc, 21 mp
Koczfán Balázs 44 0 óra, 58 perc, 26 mp
Szabó József Patrik 45 0 óra, 46 perc, 43 mp
Szalai Sándor 59 0 óra, 35 perc, 31 mp
Varga László 50 0 óra, 15 perc, 22 mp
Vigh Levente 48 0 óra, 42 perc, 36 mp

Zalaegerszegi Szakképzési Centrum Széchenyi István Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (szakközépiskola) Összpontszám: 183
Név Pontszám Idő
Borbás Milán Zsolt 31 0 óra, 18 perc, 47 mp
Horváth Márk Zsolt 30 0 óra, 12 perc, 35 mp
Koronczi Péter Balázs 29 0 óra, 18 perc, 12 mp
Kovács Zoltán Martin 37 0 óra, 21 perc, 47 mp
Nadrai Dávid 26 0 óra, 10 perc, 34 mp
Szanyi László Tamás 30 0 óra, 14 perc, 38 mp

*: nem befejezett verseny