Médiapartner:
VGF

Eredmények 2019

ABC rendben | Helyezések szerint

BGSZC Arany János Műszaki Szakközépiskolája és Szakiskolája (szakgimnázium) Összpontszám: 351
Név Pontszám Idő
Andrisko András 26 0 óra, 46 perc, 30 mp
Batin Ábel 42 0 óra, 41 perc, 33 mp
Fábián János Domokos 41 0 óra, 45 perc, 54 mp
Miskolczi Krisztián 48 1 óra, 8 perc, 18 mp
Mócsai Bence 41 0 óra, 41 perc, 9 mp
Szabó Bence 50 1 óra, 1 perc, 49 mp
Tarsoly Bence Kende 51 0 óra, 58 perc, 26 mp
Tóth Levente 52 0 óra, 56 perc, 1 mp

BGSZC Arany János Műszaki Szakközépiskolája és Szakiskolája (szakközépiskola) Összpontszám: 167
Név Pontszám Idő
Barthos Balázs 28 0 óra, 18 perc, 56 mp
Erdős Alex 31 0 óra, 16 perc, 5 mp
Fogarasi Dávid 25 0 óra, 25 perc, 20 mp
Pupos Benjámin 26 0 óra, 22 perc, 24 mp
Schuck Zoltán 26 0 óra, 14 perc, 42 mp
Szíjgyártó Dominik 31 0 óra, 18 perc, 4 mp

Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma (szakgimnázium) Összpontszám: 433
Név Pontszám Idő
Bekő László 46 0 óra, 42 perc, 42 mp
Deák Levente 51 0 óra, 40 perc, 52 mp
Fülöp Ádám Olivér 53 0 óra, 45 perc, 10 mp
Jóri Krisztián György 57 0 óra, 42 perc, 19 mp
Király Árpád Zsolt 56 0 óra, 44 perc, 26 mp
Mátyus Szabolcs Richárd 52 0 óra, 34 perc, 18 mp
Pelyva Máté Róbert 53 0 óra, 36 perc, 31 mp
Szöllős Dávid 65 0 óra, 53 perc, 25 mp

Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma (szakközépiskola) Összpontszám: 283
Név Pontszám Idő
Antalka Ákos 49 0 óra, 28 perc, 52 mp
Babics Bence 33 0 óra, 26 perc, 1 mp
Bordás Dániel 37 0 óra, 23 perc, 52 mp
Dankó Ferdinánd 38 0 óra, 22 perc, 21 mp
Dragovics András 45 0 óra, 26 perc, 49 mp
Kormányos Levente 44 0 óra, 26 perc, 56 mp
Szabó Dominik 37 0 óra, 29 perc, 34 mp

Debreceni SZC Építéstechnológiai és Műszaki Szakképző Iskolája (szakközépiskola) Összpontszám: 121
Név Pontszám Idő
Gábor Tibor 27 0 óra, 24 perc, 33 mp
Kalmár Patrik 29 0 óra, 26 perc, 22 mp
Silye Szabolcs 37 0 óra, 41 perc, 17 mp
Takács Ferenc 28 0 óra, 37 perc, 56 mp

Don Bosco Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium (szakközépiskola) Összpontszám: 235
Név Pontszám Idő
Berencsi Csaba 29 0 óra, 24 perc, 21 mp
Jónás Csaba 32 0 óra, 16 perc, 19 mp
Jónás Péter 36 0 óra, 18 perc, 55 mp
Koncz Krisztián István 32 0 óra, 14 perc, 20 mp
Kreidl Ádám 24 0 óra, 13 perc, 25 mp
Tatárka Ádám 30 0 óra, 17 perc, 41 mp
Tatárka Richárd 22 0 óra, 24 perc, 8 mp
Váradi Adrián 30 0 óra, 17 perc, 20 mp

DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma (szakgimnázium) Összpontszám: 768
Név Pontszám Idő
Bátori Ágnes 51 0 óra, 31 perc, 19 mp
Dormán Martin 40 0 óra, 36 perc, 45 mp
Farkas József Norbert 40 0 óra, 46 perc, 42 mp
Hüse Zoltán 34 1 óra, 1 perc, 36 mp
Konc Dávid 39 0 óra, 50 perc, 2 mp
Lukács Gergő 50 0 óra, 49 perc, 30 mp
Marozsán Norbert 44 0 óra, 55 perc, 14 mp
Molnár Kristóf Attila 29 0 óra, 34 perc, 26 mp
Molnár Zsolt 38 0 óra, 38 perc, 9 mp
Nagy Dániel József 47 0 óra, 35 perc, 23 mp
Nagy Gergő 49 0 óra, 55 perc, 0 mp
Severa Tamás 42 0 óra, 57 perc, 9 mp
Szabó bence 47 1 óra, 2 perc, 1 mp
Szabó Gábor 43 0 óra, 52 perc, 46 mp
Szilágyi József 43 0 óra, 56 perc, 18 mp
Vajda László 41 0 óra, 43 perc, 21 mp
Varga Péter 44 0 óra, 54 perc, 47 mp
Vécsei Levente 47 0 óra, 43 perc, 46 mp

Egri SZC Bornemissza Gergely Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (szakközépiskola) Összpontszám: 748
Név Pontszám Idő
BALÁZS RAJMUND ISTVÁN 44 0 óra, 10 perc, 41 mp
BALOG ATTILA FERENC 49 0 óra, 18 perc, 17 mp
BENE BORISZ 38 0 óra, 23 perc, 7 mp
BERECZ LIONEL 27 0 óra, 23 perc, 24 mp
BÓTA GYÖRGY 46 0 óra, 17 perc, 26 mp
CSERGŐ MÁTÉ 45 0 óra, 17 perc, 27 mp
CSETÉNYI MÁTYÁS 49 0 óra, 12 perc, 15 mp
CSETÉNYI MILÁN 35 0 óra, 21 perc, 36 mp
DANÓ MIKLÓS 41 0 óra, 20 perc, 39 mp
FAJCSÁK DÁVID RICHÁRD 35 0 óra, 14 perc, 25 mp
FIDLER DÁVID 41 0 óra, 16 perc, 16 mp
FÜST JÓZSEF 32 0 óra, 19 perc, 29 mp
GÁL SZABOLCS NORBERT 29 0 óra, 15 perc, 49 mp
JABUKA HENRIK 35 0 óra, 23 perc, 35 mp
KOVÁCS ISTVÁN 35 0 óra, 22 perc, 40 mp
LAKATOS TAMÁS 28 0 óra, 18 perc, 56 mp
LOVAS ZOLTÁN 40 0 óra, 21 perc, 38 mp
RÁC SÁNDOR 37 0 óra, 15 perc, 33 mp
TÓTH ERIK 29 0 óra, 20 perc, 57 mp
VARGA MÁRK 33 0 óra, 16 perc, 29 mp

Miskolci Szakképzési Centrum Kós Károly Építőipari Szakközépiskolája és Szakiskolája (szakgimnázium) Összpontszám: 1238
Név Pontszám Idő
Anderkó Zsolt Zoltán 39 0 óra, 37 perc, 36 mp
Balázs Róbert 45 0 óra, 50 perc, 50 mp
Balázsi Ádám 42 0 óra, 41 perc, 8 mp
Barna Kevin Kornél 62 0 óra, 50 perc, 8 mp
Bodogán Szabolcs Kristóf 42 0 óra, 39 perc, 25 mp
Dézsán Soma 33 0 óra, 15 perc, 29 mp
Dudás Róbert Endre 34 0 óra, 14 perc, 3 mp
Erdélyi Levente 39 0 óra, 32 perc, 35 mp
Farkas Patrik 34 0 óra, 27 perc, 29 mp
Gáspár Péter Gergő 43 0 óra, 53 perc, 27 mp
Gulyás Levente 46 0 óra, 40 perc, 5 mp
Haraszin Balázs 55 0 óra, 51 perc, 17 mp
Homoki Zoltán 48 0 óra, 33 perc, 11 mp
Hornyák Bence 49 0 óra, 41 perc, 57 mp
Hudák Gergő 41 0 óra, 24 perc, 30 mp
Kiss Gergely Tamás 47 0 óra, 52 perc, 37 mp
Kovács Tamás Krisztián 39 0 óra, 42 perc, 51 mp
Lipcsey Gellért Ákos 35 0 óra, 28 perc, 37 mp
Merva Bence 44 0 óra, 47 perc, 30 mp
Molnár Balázs Béla 57 0 óra, 31 perc, 12 mp
Orosz Dávid 22 0 óra, 10 perc, 20 mp
Orosz László 48 0 óra, 50 perc, 15 mp
Szegenyák Balázs 60 0 óra, 50 perc, 11 mp
Szűcs Ferenc Sándor 39 0 óra, 45 perc, 49 mp
Tomkai Boglárka 56 0 óra, 47 perc, 40 mp
Vanyó Péter 38 0 óra, 26 perc, 22 mp
Varkoly Soma 43 0 óra, 25 perc, 10 mp
Vattay Roland 28 0 óra, 21 perc, 25 mp
Vedres Dávid Armand 30 0 óra, 12 perc, 45 mp

Miskolci SZC Kós Károly Építőipari Szakgimnázium (szakgimnázium) Összpontszám: 302
Név Pontszám Idő
Abóczki Ákos Csaba 60 0 óra, 48 perc, 25 mp
Molnár Dániel 52 0 óra, 48 perc, 45 mp
Murvai Zsolt 61 0 óra, 46 perc, 34 mp
Pap Kálmán 66 0 óra, 37 perc, 48 mp
Tóth Kristóf 63 0 óra, 47 perc, 37 mp

Nyíregyházi SZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Szakisk (szakgimnázium) Összpontszám: 491
Név Pontszám Idő
Andrikó Dominik 46 0 óra, 25 perc, 13 mp
Fazekas Ákos 39 0 óra, 27 perc, 10 mp
Hadházi Alex 43 0 óra, 26 perc, 15 mp
Hamvas Dávid 34 0 óra, 21 perc, 56 mp
Jécsák Kristóf 27 0 óra, 13 perc, 12 mp
Kiss Róbert 43 0 óra, 30 perc, 59 mp
Korpai Miklós 29 0 óra, 18 perc, 57 mp
Mester Krisztián 26 0 óra, 14 perc, 24 mp
Sztankó Roland 32 0 óra, 14 perc, 26 mp
Tóth Attila 28 0 óra, 23 perc, 8 mp
Tóth Péter 41 0 óra, 27 perc, 33 mp
Ujhelyi Patrik 25 0 óra, 20 perc, 35 mp
Vass Erik 40 0 óra, 32 perc, 59 mp
Zsákai Richárd 38 0 óra, 29 perc, 43 mp

Nyíregyházi SZC Inczédy Györgyű Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma (szakközépiskola) Összpontszám: 55
Név Pontszám Idő
Raduly Adrián 24 0 óra, 14 perc, 36 mp
Szopkó László 31 0 óra, 15 perc, 6 mp

ÓSZC Deák Ferenc Szakképző Iskola és Művészeti Szakgimnázium (szakgimnázium) Összpontszám: 256
Név Pontszám Idő
Borotvás Bence 70 0 óra, 26 perc, 8 mp
Fizer Erik 65 0 óra, 44 perc, 54 mp
Maczek Zsolt 40 0 óra, 39 perc, 41 mp
Szmerek Bence 50 0 óra, 27 perc, 15 mp
Vig Csaba 31 0 óra, 42 perc, 22 mp

Siófoki SZC Baross Gábor Középiskolája és Szakiskolája (szakgimnázium) Összpontszám: 273
Név Pontszám Idő
Acsai Roland 69 1 óra, 2 perc, 11 mp
Kiss Martin 42 0 óra, 54 perc, 45 mp
Kovács Bálint 45 0 óra, 54 perc, 9 mp
Szabó István 63 0 óra, 42 perc, 52 mp
Szekeres Ádám 54 0 óra, 38 perc, 3 mp

Székesfehérvári SZC Vörösmarty Mihály Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (szakközépiskola) Összpontszám: 400
Név Pontszám Idő
Bagi Dániel 31 0 óra, 27 perc, 27 mp
Dreska Tamás Levente 44 0 óra, 33 perc, 16 mp
Fogarasi Dávid 41 0 óra, 33 perc, 8 mp
Gyügyi Milán 35 0 óra, 26 perc, 39 mp
Jakab György 33 0 óra, 22 perc, 43 mp
Koncz János 40 0 óra, 31 perc, 33 mp
Nagy Zsombor 37 0 óra, 22 perc, 52 mp
Póka Róbert 31 0 óra, 24 perc, 33 mp
Rapali Norbert Ivó 25 0 óra, 28 perc, 57 mp
Szigeti Tamás 40 0 óra, 19 perc, 49 mp
Varga Milán 43 0 óra, 15 perc, 20 mp

SZMSZC Puskás Tivadar Fém és Villamosipari Szakképző Iskolája és Kollégiuma Intézmény (szakközépiskola) Összpontszám: 260
Név Pontszám Idő
Balikó Bálint 39 0 óra, 15 perc, 59 mp
Horváth Fábián Henrik 49 0 óra, 17 perc, 37 mp
Imre Adrián László 44 0 óra, 19 perc, 24 mp
Szatay Patrik 42 0 óra, 20 perc, 55 mp
Tóth Asztrik Attila 40 0 óra, 19 perc, 0 mp
Wolf Dávid 46 0 óra, 19 perc, 3 mp

Zalaegerszegi SZC Széchenyi István Szakközépiskolája és Szakiskolája (szakgimnázium) Összpontszám: 364
Név Pontszám Idő
Balogh Gábor 62 1 óra, 3 perc, 14 mp
Füzék Árpád 54 0 óra, 54 perc, 43 mp
Kovács Mátyás 60 0 óra, 53 perc, 17 mp
Offner Márton 67 0 óra, 56 perc, 38 mp
Ruszin Szabolcs 59 0 óra, 50 perc, 45 mp
Vörös Balázs 62 0 óra, 46 perc, 42 mp

*: nem befejezett verseny