Výsledky 2018

V abecednom poradí | V poradí umiestnenia

SOŠ Lipany (SOU) Celkový počet bodov: 338
Meno Počet bodov Čas
Adam MASLÍŠ 42 0 hod., 27 min., 51 sek.
Anton BUJŇÁK 29 0 hod., 25 min., 37 sek.
Damián GRANČAI 39 0 hod., 30 min., 42 sek.
Dávid DOLINKSKÝ 40 0 hod., 31 min., 5 sek.
Erik ZAVACKÝ 39 0 hod., 21 min., 37 sek.
Ján BUJŇÁK 40 0 hod., 28 min., 17 sek.
Ľubomír TIMČO 41 0 hod., 32 min., 34 sek.
Marián RAKÁŠ 37 0 hod., 39 min., 20 sek.
Milan KLEMBARA 31 0 hod., 27 min., 15 sek.

SOŠ Markušovská cesta 4, Spišská Nová Ves (SOU) Celkový počet bodov: 285
Meno Počet bodov Čas
Adam Bednar 42 0 hod., 20 min., 36 sek.
Jozef Slavkovsky 48 0 hod., 24 min., 14 sek.
Lukas Cimerman 33 0 hod., 15 min., 55 sek.
Martin Mirga 39 0 hod., 31 min., 4 sek.
Slavomir Gabor 43 0 hod., 28 min., 10 sek.
Stefan Ples 43 0 hod., 33 min., 12 sek.
Tomas Sarissky 37 0 hod., 19 min., 17 sek.

SOŠ Ostrovského 1, Košice (SOU) Celkový počet bodov: 438
Meno Počet bodov Čas
Alex Bugna 32 0 hod., 21 min., 38 sek.
Dominik Toth 23 0 hod., 15 min., 46 sek.
Erik Brehuv 25 0 hod., 15 min., 54 sek.
Jakub Haki * 33 0 hod., 18 min., 12 sek.
Jozef Liberko 33 0 hod., 20 min., 12 sek.
Kristian Bihari 35 0 hod., 29 min., 46 sek.
Ladislav Gajdos 30 0 hod., 15 min., 59 sek.
Matus Stieber 24 0 hod., 21 min., 26 sek.
Michal Elias 33 0 hod., 23 min., 10 sek.
Patrik Grac 30 0 hod., 9 min., 34 sek.
Patrik Rybnicky 29 0 hod., 27 min., 30 sek.
Patrik Timko * 13 0 hod., 14 min., 59 sek.
Pavol Puskas 24 0 hod., 27 min., 25 sek.
Peter Varmeda 30 0 hod., 22 min., 32 sek.
Viliam Lampert 44 0 hod., 28 min., 34 sek.

SOŠ stavebná Liptovský Mikuláš (SOŠ) Celkový počet bodov: 1415
Meno Počet bodov Čas
Adam Kubis 41 0 hod., 51 min., 1 sek.
Adam Šimko 62 0 hod., 45 min., 40 sek.
Adrián Kachút 45 0 hod., 23 min., 44 sek.
Alexander Paul 59 0 hod., 32 min., 0 sek.
Andrej Kendera 55 0 hod., 40 min., 27 sek.
Andrej Kordoš * 23 0 hod., 41 min., 46 sek.
Dominik Gulaši 32 0 hod., 38 min., 2 sek.
Filip Bunta 36 0 hod., 41 min., 43 sek.
Juraj Martinka 48 0 hod., 51 min., 25 sek.
Marek Páleník 48 0 hod., 49 min., 21 sek.
Markos Batsikostas 41 0 hod., 44 min., 4 sek.
Martin Búďan 46 0 hod., 49 min., 16 sek.
Martin Kodrík 35 0 hod., 40 min., 51 sek.
Martina Synovcová 22 0 hod., 34 min., 35 sek.
Matej Šeďo 52 0 hod., 52 min., 17 sek.
Matúš Hazucha 65 0 hod., 52 min., 46 sek.
Matúš Vozárik 38 0 hod., 47 min., 2 sek.
Michaela Kratková 58 1 hod., 10 min., 17 sek.
Michal Ďuraj 58 0 hod., 55 min., 51 sek.
Miroslav Klukulčiak 56 0 hod., 45 min., 7 sek.
Monika Fideráková 40 0 hod., 44 min., 6 sek.
Nina Gorecká 39 0 hod., 43 min., 27 sek.
Patrik Španko 44 0 hod., 45 min., 20 sek.
Patrik Stodola 24 0 hod., 45 min., 9 sek.
Pavol Adamko 36 0 hod., 46 min., 19 sek.
Peter Varecha 44 0 hod., 36 min., 59 sek.
Richard Strnad 62 0 hod., 55 min., 21 sek.
Samuel Klocháň 40 0 hod., 54 min., 13 sek.
Sára Masláková 45 0 hod., 44 min., 1 sek.
Sarah Pethová 35 0 hod., 48 min., 26 sek.
Tomas Domiter 42 0 hod., 40 min., 32 sek.
Veronika Callová 44 0 hod., 59 min., 41 sek.

SOŠ strojnícka Kysucké Nové Mesto (SOU) Celkový počet bodov: 27
Meno Počet bodov Čas
Filip Kocián 27 0 hod., 18 min., 52 sek.

SOŠ Technická Prešov (SOŠ) Celkový počet bodov: 354
Meno Počet bodov Čas
Erik Skovran 45 0 hod., 58 min., 0 sek.
Kristian Cura 52 0 hod., 54 min., 23 sek.
Lubos Mikula 51 1 hod., 1 min., 55 sek.
Martin Cajka 53 0 hod., 57 min., 44 sek.
Matej Skovran 46 0 hod., 55 min., 42 sek.
Pavol Halko 58 0 hod., 55 min., 11 sek.
Simon Kacmar 49 0 hod., 56 min., 56 sek.

SOŠ technická, Košice (SOU) Celkový počet bodov: 233
Meno Počet bodov Čas
DANIEL BRDIAR 33 0 hod., 19 min., 24 sek.
DAVID KLEMBARA 30 0 hod., 33 min., 49 sek.
DAVID KOSCO 21 0 hod., 7 min., 29 sek.
GREGOR MARTIN HORNAK 29 0 hod., 19 min., 40 sek.
JAN CAP 33 0 hod., 13 min., 38 sek.
KAMIL SENKOVIC 37 0 hod., 29 min., 53 sek.
NIKOLAS PARLAGI 28 0 hod., 11 min., 8 sek.
TOMAS SCIRANKO 22 0 hod., 9 min., 6 sek.

SOŠ technická, Piešťany (SOU) Celkový počet bodov: 73
Meno Počet bodov Čas
Matej Kluc 39 0 hod., 37 min., 8 sek.
Róbert Bečarevič 34 0 hod., 21 min., 48 sek.

Spojená škola Kysucké Nové Mesto zložka SPŠ (SOŠ) Celkový počet bodov: 244
Meno Počet bodov Čas
Adrián Cudrák 18 0 hod., 28 min., 38 sek.
Boris 30 0 hod., 30 min., 24 sek.
Dávid Michalco 49 0 hod., 58 min., 9 sek.
Filip Dodek 55 0 hod., 46 min., 0 sek.
Marek 24 0 hod., 14 min., 53 sek.
Martin Čarnecký 25 0 hod., 32 min., 3 sek.
Tomáš Ondrejka 43 0 hod., 40 min., 28 sek.

SPŠ (SOŠ) Celkový počet bodov: 68
Meno Počet bodov Čas
Adam Rajko 40 1 hod., 2 min., 15 sek.
Mark Keszeg 28 0 hod., 56 min., 13 sek.

SPŠ Považská Bystrica (SOŠ) Celkový počet bodov: 477
Meno Počet bodov Čas
Frantisek Krcmarik 57 0 hod., 47 min., 55 sek.
Ivan Hvizdak 31 1 hod., 1 min., 48 sek.
Jakub Harvanec 45 0 hod., 45 min., 30 sek.
Jan Rzonca 63 0 hod., 53 min., 46 sek.
Robert Kralik 34 0 hod., 41 min., 57 sek.
Sebastian Chovancik 44 0 hod., 52 min., 39 sek.
Simon Kucak 47 1 hod., 3 min., 40 sek.
Tino Trncik 68 0 hod., 47 min., 12 sek.
Tomas Davidik 40 0 hod., 41 min., 49 sek.
Tomas Fulmek 48 0 hod., 40 min., 57 sek.

SPŠ stavebná, Prešov (SOŠ) Celkový počet bodov: 423
Meno Počet bodov Čas
Denis Tokár 64 0 hod., 30 min., 9 sek.
Ján Krolák 62 0 hod., 32 min., 30 sek.
Marko Halaga 75 0 hod., 37 min., 45 sek.
Martin Ryba 74 0 hod., 40 min., 22 sek.
Pavol Krivda 73 0 hod., 23 min., 20 sek.
Richard Dufalo 75 0 hod., 30 min., 47 sek.

SPŠ strojárska a elektrotechnická, Nitra (SOŠ) Celkový počet bodov: 273
Meno Počet bodov Čas
Adrián Kišev 31 0 hod., 40 min., 32 sek.
Andrej Cétenyi 47 0 hod., 40 min., 18 sek.
Andrej Lukačovič 47 0 hod., 48 min., 9 sek.
Juraj Čico 57 0 hod., 49 min., 26 sek.
Matej Lehocky * 46 0 hod., 50 min., 38 sek.
Patrik Oršula 45 0 hod., 48 min., 20 sek.

SPŠ strojnícka, Prešov (SOŠ) Celkový počet bodov: 405
Meno Počet bodov Čas
Daniel Zwiebel 43 0 hod., 52 min., 25 sek.
David Kosturko 44 0 hod., 49 min., 29 sek.
Jan Baloga * 33 0 hod., 50 min., 22 sek.
Marian Adamcik 43 0 hod., 38 min., 39 sek.
Matej Hudak 43 0 hod., 50 min., 34 sek.
Matus Hockicko 32 1 hod., 3 min., 28 sek.
Matúš Virba * 42 0 hod., 41 min., 26 sek.
Peter Olejar * 40 0 hod., 38 min., 2 sek.
Radovan Bujnacek * 44 0 hod., 52 min., 42 sek.
Tomas Macko 41 1 hod., 1 min., 53 sek.

SPŠS, Fajnorovo nábr. 5, Bratislava (SOŠ) Celkový počet bodov: 594
Meno Počet bodov Čas
ADAM GASTAN 59 0 hod., 52 min., 3 sek.
DOMINIK VANO 55 0 hod., 53 min., 33 sek.
JAKUB KOSTKA 55 0 hod., 44 min., 47 sek.
JAN MIKULEC 41 0 hod., 50 min., 16 sek.
JURAJ CIZMAR 51 0 hod., 52 min., 40 sek.
KRISTIAN KROMKA 41 0 hod., 49 min., 19 sek.
MARTIN TREBICKY 64 0 hod., 50 min., 15 sek.
MATUS ACHBERGER 59 0 hod., 55 min., 13 sek.
MATUS GASPAREK 44 0 hod., 44 min., 16 sek.
STANISLAV HORVATH 55 0 hod., 51 min., 0 sek.
TOMAS ZELENKA 70 0 hod., 44 min., 25 sek.

Stredná odborná škola elektrotechnická (SOU) Celkový počet bodov: 213
Meno Počet bodov Čas
ADAM KOLLAR 38 0 hod., 29 min., 34 sek.
BORIS ILAVSKY 26 0 hod., 28 min., 46 sek.
MARTIN SALA 34 0 hod., 26 min., 13 sek.
MATUS HERCEG 24 0 hod., 23 min., 53 sek.
MATUS ZVOLENSKY 27 0 hod., 29 min., 19 sek.
PATRIK ZELENSKY 31 0 hod., 22 min., 51 sek.
TOMAS JESKO 33 0 hod., 26 min., 54 sek.

Stredná odborná škola strojnícka Považská Bystrica (SOŠ) Celkový počet bodov: 426
Meno Počet bodov Čas
Blažej Cedzo 43 0 hod., 54 min., 54 sek.
Ján Kubena * 3 0 hod., 6 min., 30 sek.
Lukáš Halama 47 0 hod., 42 min., 28 sek.
Lukáš Máček 42 0 hod., 49 min., 24 sek.
Marcel Žiačik * 33 0 hod., 58 min., 30 sek.
Marián Lapaš 48 0 hod., 49 min., 25 sek.
Martin Hlávko 46 0 hod., 47 min., 47 sek.
Matúš Krajčoviech 43 0 hod., 49 min., 33 sek.
Radovan Buday 42 0 hod., 56 min., 52 sek.
Samuel Adamčík 38 0 hod., 55 min., 51 sek.
Samuel Bakoš 41 0 hod., 40 min., 30 sek.

Stredná odborná škola technická Galanta (SOŠ) Celkový počet bodov: 167
Meno Počet bodov Čas
David Kempski 30 0 hod., 44 min., 30 sek.
Frantisek Nagy 31 0 hod., 42 min., 52 sek.
Frederik Kosnac * 28 0 hod., 34 min., 25 sek.
Maros Ruman 53 0 hod., 50 min., 45 sek.
Robert Szalai 25 0 hod., 29 min., 47 sek.

Stredná odborná škola technická Galanta (SOU) Celkový počet bodov: 142
Meno Počet bodov Čas
Jan Spisiak 47 0 hod., 25 min., 7 sek.
Ladislav Domonkos 19 0 hod., 36 min., 47 sek.
Patrik Sandor 28 0 hod., 23 min., 16 sek.
Raymond Varsanyi 24 0 hod., 19 min., 2 sek.
Samuel Czehovsky 24 0 hod., 31 min., 18 sek.

Stredná Odborná Škola Techniká Humenné (SOŠ) Celkový počet bodov: 146
Meno Počet bodov Čas
Dominik Harasim 38 0 hod., 52 min., 20 sek.
Vladimir Tkac 39 0 hod., 52 min., 15 sek.
Oliver Hrubovcak 40 0 hod., 48 min., 33 sek.
Viktor Fejko 29 0 hod., 51 min., 35 sek.

Stredná odborná škola, Handlová (SOŠ) Celkový počet bodov: 464
Meno Počet bodov Čas
Capliar Martin 44 0 hod., 43 min., 47 sek.
Gasparik Matus * 25 0 hod., 23 min., 49 sek.
Gasparovicova Kristina 47 0 hod., 59 min., 33 sek.
Kaspre Lubos 48 1 hod., 2 min., 32 sek.
Kralik Adam 48 0 hod., 46 min., 49 sek.
Michalovic Adam 42 0 hod., 47 min., 15 sek.
Mokras Eduard 48 0 hod., 48 min., 43 sek.
Pis Peter 37 0 hod., 57 min., 17 sek.
Rajcani Michael 48 1 hod., 3 min., 55 sek.
Subik Stefan 51 0 hod., 59 min., 11 sek.
Urban Dominik 26 0 hod., 6 min., 54 sek.

Stredná odborná skola, Poprad (SOU) Celkový počet bodov: 196
Meno Počet bodov Čas
Antonín Krempaský 17 0 hod., 10 min., 7 sek.
Dávid Lizák 30 0 hod., 37 min., 19 sek.
František Špak 29 0 hod., 11 min., 4 sek.
Ján Čerpák 21 0 hod., 3 min., 3 sek.
Jaroslav Kušnirák 14 0 hod., 3 min., 45 sek.
Juraj Korenko 23 0 hod., 2 min., 22 sek.
Martin Birka * 8 0 hod., 4 min., 21 sek.
Matúš Jurčo * 5 0 hod., 1 min., 39 sek.
Robert Neupauer 25 0 hod., 6 min., 44 sek.
Stanislav Gallik 24 0 hod., 8 min., 6 sek.

Stredna priemyselna škola Poprad (SOŠ) Celkový počet bodov: 857
Meno Počet bodov Čas
Branislav Petho 57 0 hod., 41 min., 47 sek.
Filip Farkasovsky 56 0 hod., 51 min., 40 sek.
Jakub Hajek 42 0 hod., 24 min., 17 sek.
Jakub Vojticka 40 0 hod., 29 min., 15 sek.
Karol Rybansky 50 0 hod., 22 min., 13 sek.
Lukas Halcin 44 0 hod., 44 min., 18 sek.
Marcel Hlinka 44 0 hod., 15 min., 44 sek.
Maros Lizak 49 0 hod., 50 min., 28 sek.
Matus Hanzeli 34 0 hod., 26 min., 27 sek.
Michal Romanak 48 0 hod., 24 min., 47 sek.
Oliver Kubanyi 43 0 hod., 45 min., 24 sek.
Pavol Binek 42 0 hod., 24 min., 30 sek.
Pavol Mezovsky 48 0 hod., 41 min., 6 sek.
Peter Uhrin 41 0 hod., 38 min., 46 sek.
Peter Zeman 48 0 hod., 34 min., 45 sek.
Stefan Kollar 25 0 hod., 17 min., 30 sek.
Timotej Mudrak 35 0 hod., 30 min., 59 sek.
Tomas Danilo 65 0 hod., 46 min., 15 sek.
Viktor Wojtas 46 0 hod., 35 min., 33 sek.

Stredná priemyselná škola Snina (SOŠ) Celkový počet bodov: 1297
Meno Počet bodov Čas
ADAM JANKAJ 41 0 hod., 54 min., 6 sek.
ADAM ONDIKA 32 0 hod., 54 min., 4 sek.
BENJAMIN MARCINEK 78 0 hod., 34 min., 17 sek.
BLAZEJ GNIP 72 0 hod., 57 min., 13 sek.
BRANISLAV GNIP 50 0 hod., 23 min., 42 sek.
DANIEL STUTIKA 55 0 hod., 27 min., 31 sek.
DAVID LUKAC 54 0 hod., 36 min., 59 sek.
DAVID MACEJKA 56 0 hod., 45 min., 8 sek.
FILIP PETRIS 43 0 hod., 29 min., 41 sek.
FILIP RADA 76 0 hod., 45 min., 42 sek.
GABRIEL PISKANIN 48 0 hod., 53 min., 26 sek.
KAROL LEGEMZA 35 0 hod., 43 min., 2 sek.
LUKAS MIKULASKO 67 0 hod., 53 min., 27 sek.
MARIAN TISLIAR 55 0 hod., 26 min., 32 sek.
PATRIK ONDIKA 74 0 hod., 40 min., 26 sek.
RAFAEL PISKANIN 62 0 hod., 43 min., 43 sek.
RENE SOCHAN 47 0 hod., 47 min., 11 sek.
ROBERT DZUBA 57 0 hod., 32 min., 23 sek.
SIMON RADA 76 0 hod., 42 min., 42 sek.
STEFAN LUKAC 40 0 hod., 47 min., 3 sek.
STEFAN SPITALIK 43 0 hod., 52 min., 7 sek.
VILIAM KAPRAL 74 0 hod., 26 min., 19 sek.
VLADIMIR BEDNAR 62 0 hod., 29 min., 4 sek.

Stredná priemyselná škola Trnava (SOŠ) Celkový počet bodov: 263
Meno Počet bodov Čas
Adam Lančarič 32 0 hod., 26 min., 22 sek.
Erik jelačič 13 0 hod., 6 min., 35 sek.
Ján Tomek 24 0 hod., 27 min., 43 sek.
Matúš Balažovič 24 0 hod., 16 min., 30 sek.
Matúš Hasaj 31 0 hod., 6 min., 47 sek.
Matúš Majzel 21 0 hod., 15 min., 43 sek.
Michal Škoda 35 0 hod., 16 min., 42 sek.
Nam Vu Hoai 30 0 hod., 24 min., 39 sek.
Peter Sobota 46 0 hod., 24 min., 7 sek.
Samuel Šipkovský * 7 0 hod., 6 min., 30 sek.

Stredná priemyselná škola, Levice (SOŠ) Celkový počet bodov: 315
Meno Počet bodov Čas
Gabriel Taldík 42 0 hod., 33 min., 54 sek.
Ladislav Lengyel 38 0 hod., 33 min., 25 sek.
Marek Rohmann 46 0 hod., 49 min., 44 sek.
Miloš Trhan 49 0 hod., 39 min., 27 sek.
Peter Bendík 34 0 hod., 30 min., 59 sek.
Peter Drapák 33 0 hod., 21 min., 21 sek.
Peter Kraus 22 0 hod., 29 min., 46 sek.
Šimon Kováč 51 0 hod., 44 min., 51 sek.

Technická akadémia Spišská Nová Ves (SOŠ) Celkový počet bodov: 735
Meno Počet bodov Čas
Adam Filip 76 1 hod., 4 min., 53 sek.
Adrián Novák 73 1 hod., 1 min., 12 sek.
Branislav Moncoľ * 66 0 hod., 48 min., 41 sek.
Dávid Midlik 74 1 hod., 0 min., 0 sek.
Lukáš Sivák 76 0 hod., 50 min., 39 sek.
Mário Jendričák * 47 0 hod., 35 min., 47 sek.
Maroš Gonda * 73 0 hod., 59 min., 10 sek.
Matúš Jánošík * 49 0 hod., 45 min., 45 sek.
Oscar Fajgel 68 1 hod., 1 min., 13 sek.
Patrik Bodnar * 47 0 hod., 44 min., 20 sek.
Patrik Hvizdoš * 45 0 hod., 41 min., 31 sek.
Radovan Džima * 41 0 hod., 31 min., 47 sek.

*: Nedokončená súťaž