Výsledky 2019

V abecednom poradí | V poradí umiestnenia

SOŠ elektrotechnická, Trnava (SOŠ) Celkový počet bodov: 139
Meno Počet bodov Čas
Alexander SAJBIDOR 28 0 hod., 52 min., 16 sek.
Andrej HUSTY 26 0 hod., 17 min., 2 sek.
Branislav KARKUS * 36 0 hod., 36 min., 6 sek.
Denis JERIE 25 0 hod., 42 min., 8 sek.
Viliam NOVAK 24 0 hod., 37 min., 46 sek.

SOŠ Markušovská cesta 4, Spišská Nová Ves (SOU) Celkový počet bodov: 219
Meno Počet bodov Čas
Alexander Klempár 41 0 hod., 24 min., 14 sek.
Ján Kočko 19 0 hod., 21 min., 15 sek.
Ján Šarišský 32 0 hod., 16 min., 27 sek.
Jozef Šarišský 32 0 hod., 19 min., 45 sek.
Róbert Kaločay 24 0 hod., 20 min., 36 sek.
Roman Pokuta 39 0 hod., 31 min., 52 sek.
Štefan Gurčík 32 0 hod., 9 min., 39 sek.

SOŠ Ostrovského 1, Košice (SOU) Celkový počet bodov: 195
Meno Počet bodov Čas
Benedik Adrian 30 0 hod., 19 min., 19 sek.
Demjan Matej 30 0 hod., 18 min., 36 sek.
Gulya Jan 35 0 hod., 23 min., 4 sek.
Jacko Daniel 34 0 hod., 26 min., 6 sek.
Kiss Erik 35 0 hod., 15 min., 37 sek.
Medvec Michal 20 0 hod., 23 min., 4 sek.
Osif Damian * 11 0 hod., 10 min., 13 sek.

SOŠ podnikania a služieb Lipany (SOU) Celkový počet bodov: 281
Meno Počet bodov Čas
Dominik PETRUŠ 35 0 hod., 35 min., 48 sek.
Erik LEŠKO 39 0 hod., 28 min., 11 sek.
Marek KAŽA 41 0 hod., 22 min., 1 sek.
Marek SEMANČÍK 41 0 hod., 36 min., 13 sek.
Marek STANKO 37 0 hod., 40 min., 17 sek.
Martin BUJŇÁK 45 0 hod., 34 min., 47 sek.
Radovan BEDNÁR 43 0 hod., 24 min., 6 sek.

SOŠ stavebná Liptovský Mikuláš (SOŠ) Celkový počet bodov: 1154
Meno Počet bodov Čas
Adam Kubis * 21 0 hod., 20 min., 57 sek.
Adrián Kachút 67 0 hod., 30 min., 56 sek.
Alexander Paul 65 0 hod., 32 min., 59 sek.
Andrej Kendera 59 0 hod., 43 min., 45 sek.
Andrej Kordoš 28 1 hod., 7 min., 29 sek.
Benjamín Dvoršták 52 0 hod., 45 min., 49 sek.
Dávid Bednár 44 0 hod., 45 min., 44 sek.
Filip Bunta * 40 0 hod., 58 min., 11 sek.
Juraj Martinka 37 0 hod., 56 min., 20 sek.
Laura Tomašáková 60 0 hod., 44 min., 44 sek.
Markos Batsikostas 66 0 hod., 50 min., 47 sek.
Martin Búďan * 54 1 hod., 9 min., 24 sek.
Matej Švorc 47 0 hod., 45 min., 15 sek.
Michaela Kratková 52 0 hod., 45 min., 34 sek.
Patrik Španko 63 0 hod., 48 min., 43 sek.
Pavol Sarčák 56 0 hod., 49 min., 32 sek.
Pavol Strmenský 50 0 hod., 44 min., 59 sek.
Peter Varecha 61 0 hod., 37 min., 30 sek.
Radka Sipková 58 0 hod., 57 min., 23 sek.
Radko Morava 52 0 hod., 32 min., 47 sek.
Sarah Pethová 43 0 hod., 26 min., 58 sek.
Šimon Švihorík 44 0 hod., 45 min., 57 sek.
Veronika Callová * 35 0 hod., 30 min., 19 sek.

SOŠ strojnícka Kysucké Nové Mesto (SOU) Celkový počet bodov: 0
Meno Počet bodov Čas

SOŠ Technická Čadca (SOŠ) Celkový počet bodov: 461
Meno Počet bodov Čas
Adam Kopera 32 0 hod., 54 min., 37 sek.
Boris Comorek 34 0 hod., 34 min., 22 sek.
Dominik Jandzík 33 0 hod., 31 min., 55 sek.
Erik Oravec 31 0 hod., 21 min., 1 sek.
Jakub Kolesnáč 32 0 hod., 33 min., 32 sek.
Jakub Kubaľa 40 0 hod., 48 min., 48 sek.
Jozef Herman 23 0 hod., 44 min., 3 sek.
Jozef Serafín 32 0 hod., 26 min., 40 sek.
Lukáš Turiak 28 0 hod., 34 min., 56 sek.
Matej Kľučka 34 0 hod., 33 min., 53 sek.
Michal Kubov 34 0 hod., 18 min., 35 sek.
Patrik Capek 22 0 hod., 22 min., 41 sek.
Samuel Strýček 30 0 hod., 32 min., 20 sek.
Stanislav Gabriš 33 0 hod., 57 min., 24 sek.
Štefan Lisko 23 0 hod., 24 min., 24 sek.

SOŠ Technická Prešov (SOŠ) Celkový počet bodov: 269
Meno Počet bodov Čas
Adrián Bobák 54 0 hod., 26 min., 9 sek.
Damián Hudák 26 0 hod., 35 min., 3 sek.
Jakub Kolcun 32 0 hod., 24 min., 3 sek.
Marek Bujňák 36 0 hod., 26 min., 19 sek.
Martin Gaľa 28 0 hod., 35 min., 16 sek.
Matej Škovrán 33 0 hod., 35 min., 52 sek.
René Gajda 29 0 hod., 24 min., 47 sek.
Richard Jenča 31 0 hod., 25 min., 17 sek.

SOŠ technická, Košice (SOU) Celkový počet bodov: 328
Meno Počet bodov Čas
BENJAMÍN VAĽKO 19 0 hod., 9 min., 28 sek.
DUŠAN KMEC 25 0 hod., 22 min., 40 sek.
FILIP SPIŠÁK 23 0 hod., 4 min., 17 sek.
JÁN ONODY 29 0 hod., 28 min., 1 sek.
LUKÁŠ SZCZUREK 18 0 hod., 4 min., 5 sek.
MAREK HLEBAŠKO 32 0 hod., 26 min., 51 sek.
MARIÁN PODRACKÝ 28 0 hod., 10 min., 50 sek.
MARIO MIKLOSITS 33 0 hod., 31 min., 43 sek.
MILAN DORO 39 0 hod., 40 min., 14 sek.
PATRIK SCHMIEDL 18 0 hod., 12 min., 45 sek.
PATRIK ZEHER 17 0 hod., 10 min., 35 sek.
TOBIÁS MIŽENKO 18 0 hod., 3 min., 47 sek.
VLADIMÍR DZIAK 29 0 hod., 27 min., 33 sek.

SOŠ technická, Piešťany (SOŠ) Celkový počet bodov: 216
Meno Počet bodov Čas
Alexander Mikunda 34 0 hod., 29 min., 38 sek.
Daniel Manduch 34 0 hod., 24 min., 30 sek.
Lukaš Šiška 22 0 hod., 19 min., 30 sek.
Martin Košut 24 0 hod., 12 min., 17 sek.
Martin Vindiš 39 0 hod., 19 min., 40 sek.
Robert Boda 31 0 hod., 24 min., 22 sek.
Robert Svoren 32 0 hod., 36 min., 16 sek.

Spojená škola Kysucké Nové Mesto zložka SPŠ (SOŠ) Celkový počet bodov: 791
Meno Počet bodov Čas
andrej vojtus 24 0 hod., 21 min., 52 sek.
filip dodek 59 0 hod., 27 min., 33 sek.
jakub kupka 37 0 hod., 27 min., 17 sek.
jakub rusnak 27 0 hod., 13 min., 19 sek.
jan kotvas 44 0 hod., 47 min., 25 sek.
marek fusko 26 0 hod., 37 min., 48 sek.
marek michna 44 0 hod., 37 min., 3 sek.
martin dubovicky 22 0 hod., 16 min., 25 sek.
martin hluzak 28 0 hod., 25 min., 59 sek.
matej zachveja 40 0 hod., 35 min., 51 sek.
matus jurco 22 0 hod., 32 min., 15 sek.
matus poliacek 42 0 hod., 27 min., 37 sek.
patrik repcik 21 0 hod., 8 min., 2 sek.
pavol pastrnak 24 0 hod., 21 min., 14 sek.
richard gaspierik 36 0 hod., 16 min., 51 sek.
robert gavlas 22 0 hod., 12 min., 44 sek.
samuel juricek 28 0 hod., 17 min., 45 sek.
samuel kultan 25 0 hod., 23 min., 42 sek.
samuel sadibol 46 0 hod., 46 min., 33 sek.
samuel svana 42 0 hod., 47 min., 14 sek.
samuel svitek 44 0 hod., 48 min., 58 sek.
tobias jurga 43 0 hod., 48 min., 47 sek.
vilam zofaj 45 0 hod., 50 min., 39 sek.

Spojená škola Prešov (SOŠ) Celkový počet bodov: 354
Meno Počet bodov Čas
Adam Rinda * 60 0 hod., 39 min., 48 sek.
David Janik 24 0 hod., 42 min., 0 sek.
Filip Beno * 5 0 hod., 7 min., 26 sek.
Jakub Grega 68 0 hod., 39 min., 41 sek.
Lukas Hirka * 13 0 hod., 11 min., 45 sek.
Matus Mokris 50 0 hod., 33 min., 5 sek.
Michal Andrascik 53 0 hod., 51 min., 37 sek.
Michal Lehotsky 42 0 hod., 53 min., 48 sek.
Michal Sebej Koval * 10 0 hod., 4 min., 52 sek.
Patrik Pigula * 10 0 hod., 7 min., 27 sek.
Richard Sopko * 19 0 hod., 12 min., 50 sek.

SPŠ Považská Bystrica (SOŠ) Celkový počet bodov: 594
Meno Počet bodov Čas
David Mlynar 53 0 hod., 52 min., 6 sek.
Eduard Valasek 46 0 hod., 41 min., 34 sek.
Henry Saradin 51 0 hod., 38 min., 50 sek.
Jakub Harvanec 57 0 hod., 48 min., 8 sek.
Jan Rzonca 63 0 hod., 49 min., 25 sek.
Milos Pohanka 55 0 hod., 57 min., 4 sek.
Patrik Buco 44 0 hod., 45 min., 13 sek.
Richard Bencik 46 0 hod., 53 min., 39 sek.
Robert Kralik 41 0 hod., 25 min., 44 sek.
Simon Danis 38 0 hod., 50 min., 52 sek.
Simon Janik 45 0 hod., 54 min., 31 sek.
Tino Trncik 55 0 hod., 54 min., 7 sek.

SPŠ stavebná, Nitra (SOŠ) Celkový počet bodov: 358
Meno Počet bodov Čas
Adam Vaško 33 0 hod., 32 min., 53 sek.
Adriána Palušová 31 0 hod., 40 min., 25 sek.
Damián Vrabec 30 0 hod., 33 min., 39 sek.
Dominik Osuský 30 0 hod., 4 min., 14 sek.
Jakub Miko 24 0 hod., 15 min., 24 sek.
Juraj Látečka 28 0 hod., 21 min., 37 sek.
Marek Vince 32 0 hod., 19 min., 42 sek.
Mário Lencsés 25 0 hod., 28 min., 11 sek.
Marko Kunák 33 0 hod., 27 min., 43 sek.
Michaela Puková 34 0 hod., 51 min., 39 sek.
Michal Slovák 19 0 hod., 6 min., 47 sek.
Mikuláš Gabmayer 4 0 hod., 2 min., 33 sek.
Natália Tóthová 35 0 hod., 40 min., 44 sek.

SPŠ stavebná, Prešov (SOŠ) Celkový počet bodov: 426
Meno Počet bodov Čas
Branislav Fabian 78 0 hod., 49 min., 25 sek.
Damián Juhás 77 0 hod., 34 min., 28 sek.
Jakub Jendrej 68 0 hod., 46 min., 57 sek.
Ján Zajac 71 0 hod., 51 min., 10 sek.
Martin Kimák 54 0 hod., 36 min., 53 sek.
Oliver Olejár 78 0 hod., 40 min., 46 sek.

SPŠ strojárska a elektrotechnická, Nitra (SOŠ) Celkový počet bodov: 285
Meno Počet bodov Čas
Andrej Cétenyi 46 0 hod., 45 min., 3 sek.
Dominik Kubina 36 0 hod., 36 min., 59 sek.
Juraj Cico 60 0 hod., 45 min., 15 sek.
Matej Lehocky 58 0 hod., 38 min., 50 sek.
Michal Skladaný 43 0 hod., 50 min., 23 sek.
Patrik Oršula 42 0 hod., 39 min., 3 sek.

SPŠ strojnícka, Prešov (SOŠ) Celkový počet bodov: 497
Meno Počet bodov Čas
Filip Novický * 34 0 hod., 56 min., 22 sek.
Gregor Sopko * 59 1 hod., 3 min., 34 sek.
Jakub Hajduk * 38 0 hod., 45 min., 48 sek.
Jakub Motýľ * 40 0 hod., 41 min., 49 sek.
Ján Ivanecký 54 1 hod., 5 min., 30 sek.
Jozef Jacak 46 1 hod., 5 min., 2 sek.
Jozef Talian * 42 1 hod., 10 min., 36 sek.
Kristián Škovran * 43 0 hod., 43 min., 50 sek.
Lukáš Pacovský * 32 0 hod., 46 min., 55 sek.
Marián Adamčík 35 1 hod., 0 min., 24 sek.
Matúš Virba * 39 0 hod., 49 min., 58 sek.
Tomáš Keresteš 35 0 hod., 42 min., 13 sek.

SPŠS, Fajnorovo nábr. 5, Bratislava (SOŠ) Celkový počet bodov: 394
Meno Počet bodov Čas
DANIEL LABSKY 48 0 hod., 52 min., 36 sek.
JAKUB HRIVNACIK 58 0 hod., 47 min., 10 sek.
JOZEF DENKOCI 50 1 hod., 0 min., 41 sek.
MATEJ BUKOVEN 64 0 hod., 47 min., 22 sek.
MICHAL FRUNI 57 1 hod., 3 min., 11 sek.
SAMUEL CAMBAL 54 0 hod., 53 min., 47 sek.
SAMUEL ORLICKY 63 0 hod., 54 min., 55 sek.

Stredná odborná škola strojnícka Považská Bystrica (SOŠ) Celkový počet bodov: 428
Meno Počet bodov Čas
Andrej Palko * 41 0 hod., 44 min., 59 sek.
Igor Hornák * 30 0 hod., 39 min., 34 sek.
Ján Kubena * 47 0 hod., 51 min., 11 sek.
Jozef Čičut * 31 0 hod., 42 min., 46 sek.
Lukáš Halama 67 0 hod., 45 min., 17 sek.
Marián Lapaš 39 0 hod., 52 min., 42 sek.
Martin Lengyel * 40 0 hod., 39 min., 31 sek.
Matej Janúch * 61 0 hod., 58 min., 11 sek.
Radovan Buday * 33 0 hod., 42 min., 39 sek.
Samuel Adamčík * 39 0 hod., 40 min., 59 sek.

Stredná odborná škola technická Galanta (SOU) Celkový počet bodov: 293
Meno Počet bodov Čas
Andrej Strapko 32 0 hod., 29 min., 46 sek.
Dávid Éliás 25 0 hod., 26 min., 9 sek.
Dominik Šimek 27 0 hod., 23 min., 20 sek.
Dušan Srnka 36 0 hod., 22 min., 43 sek.
Filip Szilváši 33 0 hod., 37 min., 10 sek.
Ladislav Momonkoš 33 0 hod., 26 min., 2 sek.
Patrik Papp 40 0 hod., 33 min., 50 sek.
Raymond Varšányi 26 0 hod., 22 min., 10 sek.
Robert Dömötör 41 0 hod., 34 min., 16 sek.

Stredná odborná škola technická Galanta (SOŠ) Celkový počet bodov: 489
Meno Počet bodov Čas
Adam Polák 43 0 hod., 50 min., 52 sek.
Adrian Horváth 33 0 hod., 26 min., 24 sek.
Adrián Skultéty 59 0 hod., 59 min., 49 sek.
Dávid Zelman 38 0 hod., 47 min., 46 sek.
Jakub Kovács 28 0 hod., 27 min., 30 sek.
Lukáš Mundok 33 0 hod., 22 min., 23 sek.
Miroslav Šrámek 27 0 hod., 27 min., 16 sek.
Nikolas Brenkus 38 0 hod., 41 min., 9 sek.
René Kovács 56 0 hod., 49 min., 13 sek.
Samuel Halász 29 0 hod., 20 min., 39 sek.
Samuel Orth 36 0 hod., 50 min., 15 sek.
Tamás Gyulai 38 0 hod., 43 min., 57 sek.
Teodor Káčer 31 0 hod., 52 min., 4 sek.

Stredná Odborná Škola Techniká Humenné (SOŠ) Celkový počet bodov: 251
Meno Počet bodov Čas
David Gavel 44 0 hod., 35 min., 55 sek.
David Vahovic 39 0 hod., 40 min., 33 sek.
Jakub Fedo 50 0 hod., 46 min., 41 sek.
Lubomir Volovar 59 0 hod., 38 min., 51 sek.
Vladimir Drozd 59 0 hod., 48 min., 57 sek.

Stredná odborná škola, Handlová (SOŠ) Celkový počet bodov: 796
Meno Počet bodov Čas
Blaho Marek 44 1 hod., 2 min., 44 sek.
Capliar Martin 43 0 hod., 29 min., 49 sek.
Fodor Marek 43 0 hod., 34 min., 16 sek.
Fusik Adam 40 0 hod., 45 min., 13 sek.
Gasparik Matus 43 0 hod., 35 min., 23 sek.
Gasparovicova Kristina 22 0 hod., 48 min., 3 sek.
Grolmus Juraj 31 0 hod., 9 min., 2 sek.
Hronec Branislav 25 0 hod., 10 min., 56 sek.
Janos Adrian * 40 0 hod., 41 min., 28 sek.
Jokel Christian 34 0 hod., 35 min., 50 sek.
Kaniansky Viktor 47 0 hod., 25 min., 34 sek.
Kasper Lubos 44 1 hod., 1 min., 17 sek.
Kralik Adam 41 0 hod., 30 min., 23 sek.
Michalovic Adam 41 0 hod., 40 min., 34 sek.
Mokras Eduard 45 0 hod., 39 min., 8 sek.
Pis Peter 29 0 hod., 41 min., 1 sek.
Rajcani Michael 66 0 hod., 52 min., 37 sek.
Sadlon Marek 28 0 hod., 36 min., 36 sek.
Subik Stefan 57 0 hod., 58 min., 20 sek.
Urban Dominik 33 0 hod., 14 min., 21 sek.

Stredná odborná skola, Poprad (SOU) Celkový počet bodov: 227
Meno Počet bodov Čas
Adam Nazarej 20 0 hod., 25 min., 38 sek.
Boris Sedlák 16 0 hod., 5 min., 48 sek.
Dávid Budinský 22 0 hod., 16 min., 34 sek.
Dávid Ryš 20 0 hod., 16 min., 0 sek.
Dominik Jendrušák 19 0 hod., 3 min., 44 sek.
Kristián Bezák 25 0 hod., 23 min., 37 sek.
Ľubomír Chodanič 30 0 hod., 19 min., 31 sek.
Marián Halčin 25 0 hod., 8 min., 3 sek.
Matej Bolha 26 0 hod., 23 min., 50 sek.
Roman Sčensný 24 0 hod., 23 min., 35 sek.

Stredna priemyselna škola Poprad (SOŠ) Celkový počet bodov: 785
Meno Počet bodov Čas
Branislav Petho 65 0 hod., 52 min., 48 sek.
Filip Farkasovsky 60 0 hod., 55 min., 28 sek.
Libor Klein 45 0 hod., 56 min., 43 sek.
Lukas Halcin 56 0 hod., 45 min., 2 sek.
Lukas Vnencak 54 0 hod., 46 min., 53 sek.
Marek Kvaka 44 0 hod., 57 min., 35 sek.
Maros Moravcik 51 0 hod., 46 min., 49 sek.
Martin Ilas 52 0 hod., 58 min., 57 sek.
Oliver Kubanyi 49 0 hod., 55 min., 48 sek.
Peter Zeman 34 0 hod., 31 min., 17 sek.
Robert Valcak 53 0 hod., 41 min., 14 sek.
Samuel Zoricak 43 1 hod., 0 min., 12 sek.
Timotej Mudrak 53 0 hod., 43 min., 11 sek.
Tomas Danilo 71 0 hod., 55 min., 11 sek.
Viktor Wojtas 55 0 hod., 43 min., 59 sek.

Stredná priemyselná škola Snina (SOŠ) Celkový počet bodov: 832
Meno Počet bodov Čas
ADAM GNIP 51 1 hod., 0 min., 36 sek.
ADAM ONDIKA 58 0 hod., 57 min., 35 sek.
ALEX BALDOVIC 52 0 hod., 38 min., 57 sek.
BENJAMIN STUTIKA 64 1 hod., 5 min., 2 sek.
BLAZEJ GNIP 63 0 hod., 57 min., 16 sek.
DAVID MACEJKA 56 0 hod., 48 min., 3 sek.
FILIP RADA 66 0 hod., 50 min., 49 sek.
GABRIEL PISKANIN 55 0 hod., 59 min., 16 sek.
LUKAS MIKULASKO 62 0 hod., 14 min., 35 sek.
MARIAN TISLIAR 43 0 hod., 31 min., 48 sek.
PATRIK ONDIKA 71 1 hod., 0 min., 51 sek.
SIMON RADA 67 0 hod., 49 min., 52 sek.
STEFAN SPITALIK 57 0 hod., 53 min., 49 sek.
VILIAM KAPRAL 67 0 hod., 39 min., 52 sek.

Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická Levice (SOŠ) Celkový počet bodov: 376
Meno Počet bodov Čas
Adam Benčat * 56 1 hod., 5 min., 55 sek.
Adam Gaži 52 1 hod., 3 min., 14 sek.
Attila Márkus 56 0 hod., 59 min., 38 sek.
Marek Rohmann 39 0 hod., 47 min., 53 sek.
Michal Bori 39 0 hod., 55 min., 48 sek.
Michal Pelach 45 0 hod., 58 min., 57 sek.
Peter Bendík 39 0 hod., 58 min., 42 sek.
Rastislav Seneši 50 0 hod., 58 min., 49 sek.

Technická akadémia Spišská Nová Ves (SOŠ) Celkový počet bodov: 973
Meno Počet bodov Čas
Adam Filip 76 0 hod., 55 min., 38 sek.
Adam Szilvási 60 0 hod., 49 min., 21 sek.
Adrián Novák 76 0 hod., 44 min., 15 sek.
Branislav Moncoľ 72 0 hod., 50 min., 6 sek.
Dávid Midlik 71 1 hod., 1 min., 42 sek.
Lukáš Sivák 77 0 hod., 43 min., 18 sek.
Mário Jendričák 66 0 hod., 51 min., 29 sek.
Maroš Gonda 76 0 hod., 53 min., 38 sek.
Matúš Jánošík 60 0 hod., 55 min., 36 sek.
Oscar Fajgel 77 0 hod., 52 min., 20 sek.
Patrik Bodnár 72 1 hod., 7 min., 51 sek.
Patrik Hvizdoš * 62 1 hod., 7 min., 30 sek.
Radoslav Šivec 64 0 hod., 56 min., 2 sek.
Radovan Džima * 64 0 hod., 56 min., 3 sek.

*: Nedokončená súťaž